استاندار بوشهر:
راه‌اندازی اورژانس هوایی بیمارستان جزیره خارگ یکی از ضروریات است

16 آذر 1394
استاندار بوشهر گفت: راه‌اندازی اورژانس هوایی بیمارستان جزیره خارگ یکی از ضروریات است که زمینه راه‌اندازی این مرکز فوریت‌های پزشکی، فراهم شود.

دکترمصطفی سالاری در کارگروه سلامت استان بوشهر با تاکید بر توسعه سیستم نظارتی در اجرای طرح تحول نظام سلامت اظهار داشت: برای ارتقا خدمات درمانی با کیفیت در طرح تحول نظام سلامت سیستم نظارتی دراین طرح باید تقویت شود.
وی با تاکید برتسریع راه‌اندازی کاروان سیار طرح بهداشت دهان ودندان در استان بوشهر گفت: برای راه‌اندازی کاروان سیاردندان پزشکی دستگاه‌های اجرایی ذیربط مشارکت کنند.
استاندار بوشهر بااشاره به ضرورت راه‌اندازی مرکز تحقیقات پزشکی در مناطق جنوبی استان بوشهر بیان کرد: با اعتباراتی که در این زمینه تخصیص می‌یابد مرکز تحقیقات پزشکی در شهرهای جنوبی و میانی استان بوشهر ایجاد می‌شود.
سالاری با اشاره به تدوین سند امنیت غذایی استان بوشهر گفت: برای این مهم نیاز است دستگاه‌‎های اجرایی مرتبط همکاری لازم داشته باشند.
وی با اشاره به اجرای طرح بهداشت دهان و دندان در استان بوشهر افزود: برای بهره‌مند شدن نقاط دور دست و روستایی از طرح بهداشت دهان و دندان تجهیزات لازم دندان‌پزشکی و خودرو در قالب کاروان سیار دندان‌پزشکی فراهم شود.
استاندار بوشهر، با تاکید بر توجه به دفن بهداشتی پسماند شهری و صنعتی افزود: برای این مهم دو مجتمع بازیافت پسماند در نقاط مختلف استان بوشهر مکان‌یابی شده است.
سالاری با اشاره به خاموش شدن فلرهای گاز در استان بوشهر گفت: در برنامه ششم توسعه سالانه 20 درصد از فلرهای گاز این استان خاموش می‌شود که در مدت 5 سال به صفر می‎رسد.
وی با تاکید بر توجه به خدمات درمانی به ساکنان جزیره خارگ بیان کرد: راه‌اندازی اورژانس هوایی بیمارستان جزیره خارگ یکی از ضروریات است که زمینه راه‌اندازی این مرکز فوریت‌های پزشکی ،فراهم شود.
انتهای پیام/ م.ب 2020

کلمات کلیدی:
اورژانس.هوایی     بیمارستان.خارگ     استاندار    

تاریخ بروز رسانی:   16 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >