امام‌جمعه دیّر:
مردم خواهان تداوم طرح تحول نظام سلامت هستند

4 ارديبهشت 1396
امام‌جمعه دیّر گفت: طرح تحول نظام سلامت نقش ارزشمندی در کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به مردم داشته است و مردم خواهان تداوم آن هستند.

حجت‌الاسلام سید علی حسینی در دیدار رئیس و کارکنان بهداشت و درمان شهرستان دیّر افزود: امیدواریم که با اجرای کامل این طرح بخش زیادی از مشکل‌های موجود در حوزه بهداشت و درمان در کشور برطرف شود.
وی با تقدیر از تلاش‌های مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر اظهار کرد: در نظام اسلامی قدم‌های بسیار خوبی در راستای بهداشت و درمان مردم برداشته شد و در سال‌های اخیر نیز طرح تحول نظام سلامت گام ارزشمندی برای سلامت مردم بود که امیدواریم در دولت بعد این طرح ادامه یابد.
وی با اشاره به شعار هفته سلامت گفت: دین مبین اسلام برنامه‌های بسیار خوبی در زمینه ایجاد امید و نشاط در جامعه دارد که یکی از این موارد پاداش‌هایی است که خداوند وعده آن را در قبال انجام اعمال صالحه به مؤمنین داده است که هم امید ایجاد می‌کند و هم نشاط و شادی را افزایش می‌دهد.
امام‌جمعه دیّر افزود: طبق آموزه‌های دینی ما، کسانی که در راستای تأمین سلامت، حفظ جان و مصونیت بخشیدن به‌سلامت مردم تلاش می‌کنند کسا نی‌اند که در روز قیامت شاد و خوشحال‌اند و این موضوع نشان از اهمیت کار شما فعالین حوزه سلامت است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر نیز در این دیدار گفت: در دولت یازدهم بالغ‌بر 55 میلیارد ریال پروژه بهداشتی درمانی در این شهرستان اجرا شد که بیشتر آن‌ها به بهره‌برداری رسیده و یا در نیمه اول امسال افتتاح می‌شود.
عادل مقدس افزود: بیمارستان 56 تختخوابی امام هادی (ع) شهرستان دیّر آماده بهره‌برداری است و نیروی تخصصی آن جذب‌شده است.
وی گفت: برای پانسیون پزشکان بیمارستان با مشکل روبرو هستیم که انتظار می‌رود خیران سلامت در این راستا با ما همکاری داشته باشند.
در این نشست امام‌جمعه دیّر هدایایی به حاضران اهدا کرد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
امام.جمعه     شهرستان.دیر     طرح.تحول     نظام.سلامت     حجت‌الاسلام.سید‌علی‌حسینی     مهندس.مقدس    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >