امام‌جمعه گناوه مطرح کرد؛
تجهیزات جدید در گناوه استقرار می‌یابد/ مشارکت خیرین در توسعه بخش سلامت گناوه

16 فروردين 1396
امام‌جمعه گناوه با اشاره به نقش مهم خیرین در توسعه بخش سلامت شهرستان گناوه، از بهره‌مندی از یک دستگاه سونوگرافی و ۲ یونیت دندانپزشکی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، حجت‌الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در دیدار با مسئولان شبکه بهداشت گناوه ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رجب اظهار داشت: همه شاهد تلاش‌های بی‌وقفه تیم پرکار شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در سالی که گذشت بوده‌ایم و به خاطر زحمات این تیم پرتلاش از تک‌تک این عزیزان تقدیر و تشکر می‌کنیم.
رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان گناوه افزود: مردم عزیز شهرستان مطالبات و انتظارات به حقی دارند، درعین‌حال بضاعت شبکه بهداشت و درمان نیز محدود است و ما به این مسئله واقفیم، ولی انتظار داریم که با تلاش بیشتر مشکلات و کمبودهای موجود را باپشتکار و تعامل حل کنیم.
امام‌جمعه شهرستان گناوه گفت: مجمع خیرین سلامت شهرستان همیشه در کنار مسئولان بوده و تلاش‌های فراوانی نیز برای رفع کمبودها داشته‌اند و انتظار ما نیز از این عزیزان این است که با تلاش و همت بیشتر برای رفع مشکلات بخش درمان قدم‌های بیشتری بردارند.
وی افزود: یک دستگاه سونوگرافی نیز به‌تازگی خریداری‌شده و آماده انتقال به ساختمانی است که به‌عنوان درمانگاه خیریه وقف‌شده است، همچنین دو یونیت دندانپزشکی نیز خریداری‌شده که در روزهای آینده دریافت و به درمانگاه خیریه انتقال داده خواهد شد.
حجت‌الاسلام رکنی حسینی ادامه داد: در بحث دندان‌پزشک درمانگاه خیریه نیز از یک دندان‌پزشک در تهران برای همکاری در شهرستان گناوه قول مساعد گرفته‌شده و در آینده‌ای نزدیک شاهد استقرار و راه‌اندازی این درمانگاه با بخش‌های مختلف بهداشتی و درمانی خواهیم بود.
امام‌جمعه شهرستان گناوه بیان داشت: مجمع خیرین سلامت شهرستان در نظر دارد کارهای بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان در سال جدید انجام دهد که در آینده نزدیک شاهد این اقدامات خیرخواهانه هستیم.
سطح خدمات بخش سلامت در شهرستان گناوه افزایش می‌یابد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، امسال سطح خدمات بخش سلامت در شهرستان گناوه افزایش می‌یابد.

دکتر علی زکی زاده در دیدار با امام‌جمعه گناوه اظهار داشت: در سالی که گذشت تیم شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تلاش کرده تا خدماتی که خواسته و حق مردم شریف شهرستان است را ارائه کند ولی دراین‌بین مشکلات و کمبودهایی هم وجود دارد که همکاری و همیاری بیشتر مسئولین را می‌طلبد و در سال جدید مطمئناً با تلاش‌ها و تعامل بیشتر شاهد ارتقای سطح خدمات به مردم عزیز شهرستان خواهیم بود.
وی افزود: اجرای طرح تحول سلامت با برنامه‌ریزی گسترده صورت گرفت؛ یک بخش از این طرح در حوزه درمان بود که راه‌اندازی شد، در این حوزه هدف‌گذاری‌های عمده و زیادی وجود داشت ولی متأسفانه به خاطر حمایت‌های خوبی که در راستای تأمین اعتبارات صورت نگرفت مشکلاتی را به وجود آورد که یکی از این مشکلات بحث متخصصین و کمبود پرداختی و کارانه به آن‌ها بود که این مسئله رابطه مستقیمی در ماندگاری متخصصان دارد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه ادامه داد: بحث دیگر از طرح تحول در حوزه بهداشت بود که در شهرستان گناوه از سال ۹۵ به‌صورت کامل اجرایی شد و با راه‌اندازی سامانه سیب و بحث تحت پوشش قرار دادن تمام جمعیت شهری و روستایی در تمام رده‌های سنی و با کمک گرفتن از مشاورین تغذیه و روان و پزشک همراه بوده است.
وی تصریح کرد: مطالبه گری حق مردم است و ما از مردم شریف و نجیب شهرستان گناوه انتظار داریم در مواجهه با مشکلات، کمبودها و کاستی‌ها شکایات و انتقادات و پیشنهاد‌ها خود را به‌صورت کتبی به شبکه بهداشت و درمان انتقال دهند و وظیفه ما هم این است که تا حصول نتیجه مطلوب و رفع مسائل و ابهامات موارد گزارش‌شده را بررسی و دنبال کنیم.
این مقام مسئول از همراهی و همدلی مردم و کسانی که دغدغه اصلی آن‌ها رفع مشکلات بخش درمان است تشکر کرد و افزود: مطمئناً همراهی و پشتیبانی مردم هر اجتماعی با انتقاد و پیشنهاد سازنده همراه با راه‌حل می‌تواند هر مدیری را برای ارائه بهترین خدمات و تلاش برای رفع مشکلات یاری دهد.
در این دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان، سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی و بیمارستان امیر المومنین (ع) و چند تن از مسئولان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان‌ها حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
امام.جمعه     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه     حجت‌الاسلام.رکنی     خیرین     دکتر.زکی‌زاده    
   

تاریخ بروز رسانی:   16 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >