تأسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌زیست و طب محیطی مرهون انگیزه و ارتباط علمی و پژوهشی است/ گزارش تصویری

23 بهمن 1397
دبیر کمیته برنامه‌ریزی و ارزشیابی رشته سلامت، ایمنی و محیط‌زیست وزارت بهداشت گفت: انگیزه و ارتباط خوب علمی و پژوهشی مهم‌ترین رکن تأسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌زیست و طب محیطی (HSEEM) در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

دکتر رضا خانی جزنی در حاشیه نشست ارزیابی و بازرسی از دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هدف از این بازدید بررسی ظرفیت‌های علمی، پژوهشی و برنامه‌های اجرایی به‌منظور ایجاد رشته سلامت، ایمنی و محیط‌زیست (HSE) و پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد این رشته با توجه به منابع و زیرساخت‌های موجود در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
دکتر خانی با اشاره به برنامه‌های آمایشی کلان مناطق وزارت بهداشت افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود و نیاز استان بوشهر و همچنین تلاش‌های صورت گرفته، راه‌اندازی رشته HSE ارزشمند خواهد بود.
رشته HSE یکی از نیازهای حوزه آموزش در استان بوشهر است
وی بابیان تشکر و تبریک به مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در کسب مجوز تأسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌زیست و طب محیطی خاطرنشان کرد: استان بوشهر به این دانشکده نیازمند است و در این راستا آماده همکاری‌های علمی، آموزشی، برنامه‌ریزی و پشتیبانی تجهیزات و امکانات با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستیم.
دبیر کمیته برنامه‌ریزی و ارزشیابی رشته سلامت، ایمنی و محیط‌زیست وزارت بهداشت تصریح کرد: همواره نیروی متخصص حرف اول را در تأسیس و راه‌اندازی رشته‌های آموزشی در دانشگاه‌ها می‌زنند و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با اتکا به همین اصل گام‌های اساسی را برداشته است.
دکتر خانی با اشاره به اهمیت وجود این رشته و سایر رشته‌های مرتبط افزود: رشته سلامت، ایمنی، محیط‌زیست با توجه به وجود صنایع بزرگ در استان راهگشای نیازمندی‌های استان در این حوزه خواهد بود.
رضا خانی جزنی عنوان داشت: امیدواریم در جمع‌بندی‌های نهایی ارزیابی‌های خود از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.
دبیر کمیته برنامه‌ریزی و ارزشیابی رشته سلامت، ایمنی و محیط‌زیست وزارت بهداشت و دکتر علی‌اصغر نجف پور عضو این کمیته به‌منظور بازرسی و ارزشیابی زیرساخت‌ها و امکانات موجود دانشکده بهداشت و دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌زیست و طب محیطی به استان بوشهر سفر کردند.
شما را به دیدن گزارش تصویری این بازدید که توسط تیم ارزیاب اعزامی از وزارت بهداشت صورت گرفت دعوت می‌نماییم.

انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     دانشکده.بهداشت     دکتر.رضا.خانی        

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >