راه‌اندازی سامانه مدیریت اطلاعات پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

17 مهر 1395
سامانه مدیریت اطلاعات پژوهشی (پژوهش‌یار) در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر راه‌اندازی شد.

مدیر پژوهش و ارزیابی تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن اعلام این خبر، گفت:با راه‌اندازی سامانه پژوهش‌یار و مطابق زمان‌بندی انجام‌شده، بعدازاین کلیه فرایندهای پذیرش طرح‌های پژوهشی در معاونت تحقیقات و فناوری از طریق این سامانه انجام خواهد شد.

دکتر بهروز نعیمی افزود: این فرایندها در مرحله اول شامل دریافت پیش‌نویس طرح‌های تحقیقاتی، امور پیش از تصویب و پس از تصویب طرح، فرایندهای ارزیابی مالی و ارزیابی‌های موازین اخلاق در پژوهش می‌باشد.
وی تصریح کرد: در فراخوان سوم پذیرش طرح‌های تحقیقاتی کلیه این امور صرفاً از طریق سامانه پژوهش‌یار انجام می‌گردد.
مدیر پژوهش و ارزیابی تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: امکان اتصال به سامانه از طریق شبکه دانشگاهی (درون دانشگاه) و شبکه اینترنت (خارج از دانشگاه)، انسجام، تسریع و تسهیل در ارسال و رسیدگی به کلیه تقاضاها بدون هرگونه واسطه (اتوماسیون اداری، ایمیل، مراجعات حضوری و تماس تلفنی) و امکان رهگیری هر تقاضا بر اساس تاریخ و مسئول رسیدگی به تقاضا از مزایای سامانه پژوهش‌یار است.
دکتر بهروز نعیمی افزود: ارسال خودکار ایمیل و پیامک از طریق سامانه به مجری در ازای هر تراکنش و تغییر وضعیت در تقاضای وی و امکان مکاتبه از طریق هیئت‌رئیسه شخصی هر کاربر (مجریان، کارشناسان، اعضای شوراها و کمیته‌ها) از دیگر از مزایای سامانه پژوهش‌یار است.
 وی خاطرنشان کرد: اساتید، پژوهشگران و دانشجویان می‌توانند جهت بهره‌برداری بهینه از سامانه و تسریع و تسهیل فرایندها در اولین فرصت ممکن با مراجعه به وب‌سایت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه به آدرس اینترنتی ris.bpums.ac.ir و یا از طریق لینک‌های تعبیه‌شده در صفحه اول وب‌سایت دانشگاه در بخش اساتید، نسبت به ثبت‌نام در سامانه پژوهش‌یار اقدام نمایند.
 
انتهای پیام/ م. ر 2030
 
 
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
 

کلمات کلیدی:
راه‌اندازی     سامانه.مدیریت.اطلاعات‌پژوهشی     دکتر.بهروز.نعیمی    

تاریخ بروز رسانی:   17 مهر 1395

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >