راه اندازی اتاق عمل گرافت و ترمیمی بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه

11 اسفند 1394
رییس بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه از فعال شدن اتاق عمل گرافت و ترمیمی این بیمارستان خبر داد.

رییس بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه گفت: اتاق عمل بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه راه اندازی شده و اعمال جراحی گرافت و پیوند پوست برای بیماران سوختگی در آن با موفقیت صورت می گیرد.
دکتر علی زکی زاده گفت : بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه از قدیمی‌ترین بیمارستان‌های سوختگی جنوب کشور بوده و پرسنل بسیار با تجریه و امکانات کامل برای درمان بیماران سوختگی در اختیار دارد ولی متاسفانه چندین سال است که به علت کمبود نیروی متخصص جراح مجرب در زمینه گرافت و ترمیم بیماران سوختگی ناچار بودند برای ادامه درمان به شهرهای شیراز و اصفهان مراجعه نمایند .
دکتر زکی زاده افزود : با توجه به برنامه های رو به توسعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای این بیمارستان، و توجه ویژه دکتر رئیسی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دکتر اقبالی معاونت درمان ، بخش ترمیمی بیمارستان به همراه دو اتاق عمل برای این بیمارستان ساخته شد که در سال 93 آماده بهره برداری شد.
وی عنوان داشت: 32 نیروی جدید درمانی شامل پرستار و بهیار برای توسعه بیمارستان از طریق آزمون استخدامی در خرداد ماه سال 94 جذب شدند و هم اکنون بیشتر این نیروها شروع به کار کرده اند .
دکتر زکی زاده بیان کرد : تنها کمبود بیمارستان وجود نیروی متخصص جراح برای گرافت و ترمیم بوده که با تلاش‌های صورت گرفته و همت مسئولین دانشگاه ، دکتر احسان رحمانیان جراح با تجربه و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه دو نفر از دستیاران خود و دکتر کیوان عسکری پور جراح عمومی جدید بیمارستان ، اولین عمل گرافت را بر روی بیمار38 درصد با عمق سوختگی درجه دو و سه بعد از سال‌ها انجام دادند که این عمل جراحی با موفقیت کامل انجام شده و بیمار با بهبودی کامل ترخیص شده است .
رییس بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه افزود : به دنبال این عمل موفقیت آمیز ، چندین نوبت عمل جراحی دیگر در روزهای بعد انجام شده که همگی موفقیت آمیز و با بهبودی کامل بوده است .
گفتنی است با وجود تیم جراحی در بیمارستان و کادر مجرب از این بعد نیازمندی بیماران به دسترسی به بیمارستان های شیراز و اصفهان برطرف شده است .
انتهای پیام/ د.ج 4060

telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
راه‌اندازی     اتاق.عمل.گرافت     دکتر.زکی‌زاده     بیمارستان.سوختگی     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   11 اسفند 1394

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

نظرات ارسالی
چه خوب. دست همه دست اندر کاران بخصوص دکترهای متخصص و دلسوز درد نکنه .خدا قوت
ریحااان

لینک به این صفحه
< >