رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
توسعه پایدار روستا نیازمند بومی‌سازی است

5 آبان 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر: توسعه پایدار روستا‌ها بر پایه بومی‌سازی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های محیط روستایی شکل می‌گیرد.

دکتر سعید کشمیری در حاشیه بازدید از روستای تل اشکی به‌عنوان نماینده استاندار بوشهر، گفت: آنچه برای روستایی با جمعیت ۷۵۰ نفر اهمیت پیدا می‌کند، استفاده تمام و کمال از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های روستا است.
دکتر کشمیری افزود: توسعه پایدار محیط روستایی مستلزم تلاش همه‌جانبه افراد این روستا و جذب گردشگر به این مناطق است.
وی با تبیین نقش و جایگاه دهیاری‌ها تصریح کرد: در کشور ما دهیاری‌ها نقش بسیار سازنده‌ای دارند و همه مسئولین هم بر این امر واقف هستند چراکه با حداقل انتظارات کاربردی‌ترین امور را در روستاها انجام می‌دهند.
گفتنی است در این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با خانواده شهید نکیسا دیدار و یاد و خاطر این شهید دفاع مقدس را گرامی داشت، سپس با حضور در منزل برخی از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شده و بر حل هرچه سریع‌تر این مشکلات تأکید کرد.
بازدید از کتابخانه عمومی مرحوم حاج سید عزیز حسینی روستای تل اشکی از دیگر برنامه‌های نماینده استاندار بوشهر در این سفر بود.
پایان‌بخش این بازدید شرکت رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جلسه‌ای با حضور دهیار، اعضاء شورا و مدیران مدارس روستای تل اشکی برگزار شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در آخرین روز از اولین هفته آبان ماه سال جاری به نمایندگی از استاندار بوشهر از روستای تل اشکی بازدید کرد، در این بازدید سرپرست و معاون مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران وی را همراهی کردند.
انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.سعید.کشمیری     تل‌اشکی        

تاریخ بروز رسانی:   5 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >