رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
فضای بهداشتی و درمانی در بخش شبانکاره توسط خیر سلامت احداث می‌شود

3 مهر 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از اعلام آمادگی یکی از خیرین روستای خلیفه‌ای از توابع بخش شبانکاره برای ساخت یک فضای مطلوب بهداشتی و درمانی در این روستا خبر داد.

دکتر حسین دارابی در حاشیه نشست با خیرین سلامت بخش شبانکاره گفت: این نشست‌ها باهدف همکاری و توجه خیرین به حوزه سلامت و ساماندهی نیات خیرین در مسیر نیازهای سلامت شهرستان شکل می‌گیرد که خوشبختانه موفقیت‌های خوبی در این زمینه به وجود آمده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: در چند سال گذشته پروژه‌های متعددی توسط خیرین و یا به‌صورت مشارکتی احداث و به شبکه بهداشت و درمان شهرستان واگذارشده است.
وی با اشاره به اعلام آمادگی یکی از خیرین بخش شبانکاره برای فعالیت در حوزه سلامت گفت: حاج اسماعیل کریمی از خیرین خوش‌نام روستای خلیفه‌ای علاوه بر هبه 1300 مترمربع زمین آمادگی خود را برای ساخت یک فضای بهداشتی و درمانی در این روستا اعلام کرده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در خصوص میزان اعتبار و زیربنا پروژه بهداشتی و درمانی روستای خلیفه‌ای گفت: با صحبت‌هایی که با خیر در این زمینه شده است و نظر مساعد وی، برای این پروژه اعتباری به مبلغ 2 هزار و 500 میلیون ریال اهداء می‌نماید و بیشترین تأکید خیر برساخت مرکزی متناسب با نیازهای آینده این روستا می‌باشد.
دکتر دارابی با اشاره به نقش خیرین در توسعه حوزه سلامت گفت: بسترهای فراوانی برای کار وقف در حوزه سلامت چه در بعد سخت‌افزاری و چه در بعد نرم‌افزاری وجود دارد که با ایجاد و نهادینه شدن فرهنگ خیرین سلامت در جامعه، زمینه فعالیت در این حوزه چشمگیرتر خواهد بود.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شهرستان.دشتستان     شبکه.بهداشت.درمان     رییس.شبکه     دکتر.دارابی     خیرین     شبانکاره    
   

تاریخ بروز رسانی:   3 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >