سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
مشکلات دفع غیربهداشتی فاضلاب مجتمع‌های مسکونی شهر عالیشهر رفع شد

23 مهر 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: مشکلات دفع غیربهداشتی فاضلاب مجتمع‌های مسکونی شهر عالیشهر توسط شورای اسلامی و شهرداری عالی شهر رفع شد.

مهندس حسن فخرایی عنوان کرد: فاضلاب حاوی مواد آلوده و بیماری‌زا بوده و اثرات زیان باری روی سلامت انسان و محیط‌زیست دارد.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: با عنایت به وظیفه نظارتی این مرکز و به‌منظور جلوگیری از مخاطرات ناشی از دفع غیربهداشتی فاضلاب در عالیشهر، این مرکز علاوه بر ارائه آموزش به شهروندان و دانش آموزان در زمینه مخاطرات بهداشتی و زیست‌محیطی ناشی از رهاسازی فاضلاب، موضوع را از طریق شورای سلامت به‌منظور رفع مشکلات زیرساختی در چندین نوبت موردبررسی قرار داد و خوشبختانه با توجه به اهمیت موضوع شهردار محترم و شورای اسلامی شهر عالی شهر با جدیت کامل این موضوع را در دستور کار خود قراردادند.
وی اضافه داشت: در همین راستا شهردار عالی شهر با همکاری شورای اسلامی این شهر در جهت مرتفع نمودن مشکلات شهروندان اقدام به حفر چندین حلقه چاه جذبی و هدایت سرریز فاضلاب به این چاه‌ها نموده است.
این مقام مسئول عنوان داشت: البته مرکز بهداشت شهرستان ضمن طرح موضوع در شورای سلامت شهرستان و تقدیر از شهردار و ریاست محترم شورای اسلامی شهر عالی شهر پیگیری لازم در جهت تکمیل مطالبات اجرایی شبکه جمع‌آوری فاضلاب در دو شهر عالی شهر و چغادک توسط آبفا بوشهر خواهد بود.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اظهار داشت: عباس جمشیدی فرماندار پرتلاش بوشهر نیز از اجرای این طرح در جهت کاهش بار بیماری‌ها و حفظ محیط‌زیست حمایت خواهد کرد.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
فاضلاب     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر     عالیشهر    

تاریخ بروز رسانی:   23 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >