فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی:
مردم به برکت انقلاب اسلامی از خدمات پزشکی ارزنده‌ای برخوردار شده‌اند

25 آذر 1396
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: مردم به برکت انقلاب اسلامی از خدمات پزشکی ارزنده‌ای برخوردار شده‌اند.

سرهنگ علی غضنفری در آیین آغاز به کار طرح جهادگران سلامت در بخش شُنبه طی سخنانی اظهار داشت: مردم به برکت انقلاب اسلامی، از خدمات پزشکی ارزنده‌ای برخوردار شده‌اند که برخی از این خدمات در نوع خود بی‌نظیر است.
وی افزود: اصل نظام و انقلاب از زمان شکل‌گیری بر پایه و اساس خدمت به مردم و محرومان بنانهاده شده است و حضرت امام خمینی (ره) همواره در فرمایشات خود خدمت به محرومان را بزرگ‌ترین هدف انقلاب دانسته‌اند.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) یادآور شد: ایرانیان اولین کسانی بودند که در علم پزشکی به مقامات عالیه رسیدند اما کم‌خردی برخی از حکام نسبت به عظمت علم پزشکی باعث خروج این علم از ایران و درنتیجه پیشرفت اروپائیان در این علم شد.
وی تأکید کرد: بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی با دارا بودن ظرفیت بالای علمی و عزم بسیجی، برای خدمت‌رسانی به محرومان هدف بزرگ خود را آغاز و تا پایان راه دشوار در کنار مردم حضور دارند.
سرهنگ غضنفری خاطرنشان کرد: گرچه حضور بسیجیان در عرصه‌های محرومیت‌زدایی و سازندگی و پزشکی کاملاً رایگان می‌باشد اما این عشق بسیجی به خدمت‌رسانی است که آن‌ها را در چنین میادین دشواری به موفقیت می‌رساند.
وی تصریح کرد: این اولین تیم بسیج جامعه پزشکی است که شروع به کار خود را در شهرستان دشتی و در بخش شُنبه و طسوج آغاز کرده است و در این راه از حمایت‌های سپاه امام رضا (ع) دشتی برخوردار است.
سرهنگ غضنفری در پایان افزود: همگی باید تلاش کنیم تا این کار ارزشمند به‌عنوان یک الگو در سایر شهر‌ها و شهرستان‌های استان هم همه‌گیر شود و با تلاش مضاعف گرد محرومیت از چهره استان زدوده شود.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     فرمانده.سپاه     سرهنگ.علی.غضنفری     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >