مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:
اولویت دولت و مجلس بخش سلامت است/ گزارش تصویری

11 اسفند 1397
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: امروزه اولویت نخست دولت و مجلس سلامت است و تلاش می‌شود به سمتی حرکت کنیم که از خدمات پیشگیری و خدمات پزشکی بر اساس نیاز واقعی افراد ارائه شود.

مهندس طاهر موهبتی در نشست با اصحاب حوزه سلامت استان بوشهر اظهار داشت: بر اساس فرایندی که ایجادشده یک‌هزار و ۳۰۰ دفتر پیشخوان دولت که با سازمان بیمه سلامت همکاری می‌کنند موظفند همپوشانی بیمه‌ای را برای کسانی که دفترچه باید بگیرند، انجام دهند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اولویت نخست دولت و مجلس را سلامت خواند و گفت: ایده آل این است که پایگاه جمعیت بیمه‌شدگان درمان کشور مربوط به بند چ ماده ۷۰ قانون برنامه ششم توسعه که مربوط به سازمان بیمه سلامت است باید ایجاد شود و دستگاه‌های بیمه‌ای موظفند اطلاعات خود را در این پایگاه ثبت کنند.
وی با بیان اینکه پایگاه جمعیت بیمه‌شدگان درمان کشور قرار است تا شش ماه آینده به لحاظ زیرساختی شکل بگیرد ابراز کرد: مطالبات خصوصی و دولتی سال ۹۶ در سطح کشور تسویه شده و در سال جاری در بخش دولتی شهریور و مهر تسویه و ۷۰ درصد آبان ماه پرداخت‌شده است.
موهبتی اضافه کرد: منابع سازمان بیمه سلامت از نظام بودجه‌ای، مالیات، صادرات و منابع نفتی تأمین می‌شود و با توجه به اینکه همواره با کسری بودجه روبه‌رو خواهیم بود تلاش می‌شود به سمتی حرکت کنیم که از خدمات پیشگیری و خدمات پزشکی بر اساس نیاز واقعی افراد ارائه شود.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     اصحاب.رسانه     بیمه.سلامت     مهندس.طاهر.موهبتی        

تاریخ بروز رسانی:   11 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >