مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
جشنواره سیمرغ بستری برای رشد و تعالی دانشجویان است

5 دی 1397
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:‌ هنر زبان مشترک جوامع مختلف است، جشنواره سیمرغ نیز بستری برای رشد و تعالی دانشجویان هنرمند دانشگاهی علوم پزشکی است.

دکتر حسین اسدی راد در اولین نشست توجهیی دهمین جشنواره سیمرغ وزارت بهداشت با اشاره به جایگاه ویژه هنر و هنرمند افزود:‌ هنرمندان در هر جایی قرار بگیرند اشخاص موفقی هستند.
و ی بابیان اینکه هدف این جشنواره نیز پرورش و شکوفایی هنر در دانشجویان دانشگاهی علوم پزشکی است تصریح کرد: کارشناسان و مدیران دانشگاه برای دانشجویان در این جشنواره نقش حامی و هدایتگر را دارند، اصل دانشجویان هستند و این سلیقه، استعداد و مهارت آن‌هاست که به این جشنواره جان می‌دهد.
دکتر اسدی راد خطاب به دانشجویان تصریح کرد: هرچه توانایی و هنر شما بیشتر باشد، جامعه‌ای پویاتر و بهتر خواهیم داشت، تلاش مجموعه نیز این است که امکانات حضور دانشجویان این دانشگاه را در دهمین جشنواره سیمرغ به بهترین شکل فراهم کند.
علی عالی زاده دبیر دهمین جشنواره سیمرغ در خصوص ماهیت جشنواره،‌ دستورالعمل و آیین‌نامه‌ها نکاتی را بیان کرد و همچنین به شرح مسئولیت و وظایف سفیران و کارشناسان جشنواره پرداخت.
در پایان ابلاغ سفیران و کارشناسان این جشنواره توسط مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به آن‌ها تقدیم شد.
این نشست باهدف معرفی اعضا و مسئولان کمیته‌های مختلف و همچنین سفیران و بررسی آیین‌نامه و دستورالعمل‌های دهمین جشنواره سیمرغ در سالن اندیشه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر (پردیس) به همت ستاد جشنواره برگزار شد.

انتهای پیام/ 2050- ط.ت


کلمات کلیدی:
نشست     جشنواره.سیمرغ     دکتر.حسین.اسدی‌راد     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1397

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >