نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری:
امنیت امروز جامعه ما مرهون خون پاک شهیدان است/ گزارش تصویری

18 اسفند 1397
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: امنیت امروز جامعه ما از رهگذر خون پاک شهدای والامقامی است که با صرف‌نظر از تعلقات مادی و دنیوی به اوج تعالی و کمال رسیدند.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری در نشست با رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضای ستاد برگزاری پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت با تبریک حلول ماه رجب و فرارسیدن میلاد باسعادت امام محمدباقر (ع) گفت: شهدا با درک صحیح از نیازهای معنوی و پر کشیدن به‌سوی خداوند متعال به‌مراتب کمال رسیدند.
آیت‌الله حسینی بوشهری با اشاره به‌ضرورت قدم نهادن در راه شهدا افزود: قدم گذاشتن در مسیری که شهدای والامقام برای ما ترسیم کرده‌اند ازجمله وظایف و رسالت‌های خطیری است که بر عهده ما گذاشته‌شده است.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توفیق بزرگی است که به استان بوشهر به ویژه دانشگاه علوم پزشکی تعلق‌گرفته است.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تلاش‌های ناکام دشمن در حذف فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: پاسداشت یاد شهدا و بازخوانی فرهنگ شهادت و ایثار آن‌هم به میزبانی قشر نخبه، فرهیخته و جامعه علمی مانند تیری است بر پیکره دشمن که همواره در تلاش برای حذف فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه است.
آیت‌الله حسینی بوشهری بابیان اینکه دشمن همواره به دنبال ایجاد روزنه‌ای برای استعمار ملت‌ها است، خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره شهدا در استان قهرمان مبارزه با استعمار و همت عالی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تدارک این حرکت عظیم کاری بسیار ستودنی و شایسته تقدیر است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضای ستاد برگزاری پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در دفتر نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری ضمن دعوت از ایشان برای شرکت در این کنگره ملی، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های پیش رو را ارائه دادند.

انتهای پیام/م.پ-1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     آیت‌الله.سیدهاشم.حسینی‌بوشهری    

تاریخ بروز رسانی:   18 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >