نماینده مردم دیّر در مجلس شورای اسلامی:
خدمات سلامت در دولت یازدهم 2 برابر شده است

27 ارديبهشت 1396
نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات سلامت در دولت یازدهم در استان بوشهر دو برابر شد.

سکینه الماسی در آیین افتتاح بیمارستان ۵۶ تختخوابی امام هادی «ع» دیّر گفت: این بیمارستان نقش بسیار مهمی در توسعه خدمات سلامت در شهرستان دیّر خواهد داشت و با تکمیل این بیمارستان یکی از خواسته‌های مهم مردم منطقه محقق شده است.
وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای تکمیل و تجهیز این بیمارستان خاطرنشان کرد: تکمیل بیمارستان دیّر آرزوی دیرینه مردم این دیار بوده است و امروز با کادر پزشکی و تجهیزات مناسب به مردم خدمات‌دهی می‌کند.
نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بهبود خدمات سلامت در زمان فعالیت دولت یازدهم، تصریح کرد: شاخص ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در استان بوشهر دو برابر شد.
وی خواستار راه‌اندازی دانشکده داروسازی در استان بوشهر شد و ادامه داد: استان بوشهر زیرساخت‌های مناسبی در این زمینه دارد.
الماسی با تأکید بر ضرورت فعال‌سازی مرکز مدیریت بحران و اورژانس پزشکی در جنوب استان بوشهر، افزود: توسعه بیمارستان کنگان از نیازهای این منطقه است که باید در دستور کار قرار گیرد.
در آیینی با حضور وزیر بهداشت، استاندار بوشهر و مسئولان محلی، بیمارستان ۵۶ تختخوابی امام هادی (ع) شهرستان دیر به‌عنوان یکی از پروژه‌های نیمه‌تمام استان بوشهر به بهره‌برداری رسید.
این بیمارستان از قدیمی‌ترین خواسته‌های مردم شهرستان دیر بود که طی سالیان قبل بارها بنا به دلایلی عملیات بهره‌برداری آن به تعویق افتاده بود سرانجام با استقرار دولت 11 و همکاری سازمان منطقه ویژه انرژی پارس به نمایندگی از صنعت نفت و با اختصاص بخشی اعتبارات پروژه، عملیات ساخت آن ادامه و پس از 28 سال انتظار، افتتاح شد.
این بیمارستان در دوطبقه و با مساحت 7 هزار مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت 30 هزار مترمربع دارای بخش‌های مراقبت‌های ویژه، بستری، اتاق عمل، زنان و زایمان، اطفال، داخلی، جراحی، رادیولوژی و تصویربرداری، آزمایشگاه، داروخانه، اورژانس، درمانگاه و فضاهای پشتیبان است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نماینده.مجلس     سفر.وزیر     سکینه.الماسی    

تاریخ بروز رسانی:   27 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >