هفته ملی کودک با شعار آینده را باید ساخت در شهرستان بوشهر برگزار شد

29 مهر 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: هفته ملی کودک با شعار آینده را باید ساخت در شهرستان بوشهر برگزار شد.

مهندس حسن فخرایی در حاشیه اجرای برنامه‌های هفته ملی کودک گفت: دستگاه‌های متولی حوزه کودکان باید محیطی سالم برای کودکان آینده ایجاد نمایند.
فخرایی افزود: بایستی برای این نسل فرصت سازی کرده و با ایجاد بستر‌های مناسب برای تجربه‌اندوزی و تغییر دنیای باور‌های کودکان‌، به رشد همه‌جانبه آنان کمک کنیم.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد فضای بانشاط با مشارکت کودکان، توجه دادن مخاطبان به هویت ملی و بهره‌گیری از آموزه‌های دین مبین اسلام در رابطه با حقوق کودک ازجمله اهدافی است که در این برنامه‌ها دنبال‌ می‌شود.

وی در ادامه به روزشمار این هفته اشاره‌ و تصریح کرد: «کودک، خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی»، «کودک، محیط‌زیست و میراث فرهنگی»، (روز جهانی کودک) «کودک، صلح، بازی و نشاط»، «کودک، رسانه و ارتباطات»، «کودک، آموزش، سلامت و ایمنی»، «کودکان با نیازهای ویژه، فرصت‌های برابر» و «کودک، کتاب و فرهنگ مطالعه» به‌عنوان روزشمار روز‌های هفته ملی کودک است.

مهندس فخرایی تصریح کرد: تمامی ایام سال باید به‌عنوان روز کودک موردتوجه قرار گیرد و دستگاه‌های متولی این حوزه در سایه هم‌اندیشی و هم‌افزایی به‌عنوان رسانه کودکان عملکرد مثبت و روشنی داشته‌ باشند تا بتوانیم با توجه به شعار امسال روز کودک محیطی سالم برای کودکان آینده ایجاد کنیم.
سرپرست مرکز بهداشت افزود: به همین مناسبت جشن بادبادک‌ها با حضور کودکان روستای آبطویل، برپایی ایستگاه سلامتی، مسابقات ورزشی در مراکز خدمات جامع سلامت کره بند، نبی اکرم (ص)، چغادک و چاهکوتاه، کلاس آموزشی احیاء قلبی –ریوی در دبستان بنت‌الهدی، مسابقه نقاشی، مسابقه ورزشی و صبحانه سالم در دیگر مدارس ابتدایی شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مرکز.بهداشت.شهرستان.بوشهر     هفته.ملی.کودک     مهندس.حسن.فخرایی     آینده.را.باید.ساخت     شعار    

تاریخ بروز رسانی:   29 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >