پیام تبریک دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

27 ارديبهشت 1398

به نام خدا

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات، سر آغاز یک تعهد توام با تخصص، هنر و اخلاق است و صرفا یک نام در تقویم روزگار نیست.
این روز متعلق به شاغلین یک حرفه نیست بلکه ویژه تمام کسانی است که شوق خدمت به هم نوعان خود دارند و با عشق، شور و نشاط، بهره گیری از تکنولوژی روز و ایده‌های نو و همچنین تزریق هنر و تفکر خلاق در حوزه‌ی اداری گام برمی‌دارند و روحشان با ایستایی و سکون منافات دارد.
روابط عمومی یک ظرفیت بسیار بزرگ اعتبار و اعتماد است که مدافع مطالبات مردمی و حامی آرمان‌ها و نگرش‌های سازمانی است که به مثابه پلی مستحکم برای انتقال پیام‌ها از سطوح گوناگون ذینفعان به سطوح مختلف مدیریتی هستند.
افزایش اعتبار و اعتماد به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر نتیجه صداقت، هوشمندی و انتقال سریع و صحیح پیام‌ها و دستاوردهای این دانشگاه به مردم است که حاصل زحمات و تلاش های همکاران عزیزم در مجموعه روابط عمومی است.
این روز را به همه اصحاب رسانه، فعالان روابط عمومی و ارتباطات به ویژه همکارانم در مدیریت روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سراسر استان تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش‌ بیشتر و استفاده بهتر از ظرفیت‌های موجود موجب هم افزایی و همدلی بیشتر در این مجموعه شوند و چون پلی برای انتقال پیام ها، انتقادها و پیشنهادها از سطوح‌ گوناگون ذینفعان به سطوح مختلف مدیریتی عمل نمایند.

دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.روابط‌عمومی     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   27 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >