پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز کار و کارگر

11 ارديبهشت 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی به مناسبت ۱۱ اردیبهشت‌ماه، روز جهانی کار و کارگر، فرارسیدن این روز را به جامعه کارگری دانشگاه تبریک گفت.

وی در پیام خود چنین آورده است:
"بسمه‌تعالی
نظام هستی و آفرینش انسان همواره بر اصل و مبنای کار، تلاش و کوشش استوار بوده است، در این میان آنچه انسان را پیوسته در کانون ایجاد شگفتی‌های روزافزون قرار داده منزلت و جایگاه والای کار است.
کار و کارگری هرگز بدون تحمل زحمات طاقت‌فرسا و سختی‌های فروان شناخته‌نشده و امروزه کارگران، این شریف‌ترین افراد جامعه ما که بار اصلی رونق کشور را با تمام دشواری‌ها و نامهربانی‌ها بر دوش دارند بانیان رونق تولید و شکوفایی اقتصاد کشور هستند و رسالت آحاد جامعه در ارج نهادن به جایگاه والای کار و کارگر زمانی محقق می‌گردد که با حمایت از تولیدات باکیفیت داخلی شعار "رونق تولید " را جامه عمل بپوشانند.
این‌جانب فرارسیدن یازدهم اردیبهشت‌ماه روز جهانی کار و کارگر را فرصت مناسبی برای ارج نهادن به زحمات این قشر دانسته و ضمن تبریک روز کارگر، از زحمات همه همکارانم در قسمت‌های مختلف خدماتی، تأسیساتی، فضای سبز و بخش کارگری در بیمارستان‌ها، شبکه‌های بهداشت و درمان و مراکز بهداشتی شاغل در خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر تقدیر می‌نماییم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۱۱، اردیبهشت ۱۳۹۸"
انتهای پیام/م.پ-۱۰۲۵

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.کارگر     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >