فرماندار جم:
توسعه زیرساخت‌های سلامت شهرستان جم در دستور کار است

3 ارديبهشت 1396
فرماندار شهرستان جم گفت: توسعه زیرساخت‌های سلامت شهرستان جم در دستور کار است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، فتح‌الله نوروزی در نشستی که به مناسبت هفته سلامت برگزار شد اظهار داشت: یکی از افتخارات ما، قرار گرفتن بخش سلامت به‌عنوان اولویت برنامه‌های دولت یازدهم است.
وی اضافه کرد: همه ما از ارائه خدمات سلامت، هم ازنظر کیفی و هم ازنظر کمی آگاه هستیم به صورتی که این خدمات به‌راحتی برای مردم قابل‌لمس است.
نوروزی افزود: مجموعه فرمانداری شهرستان جم از تمام ظرفیت‌ها برای ارتقا و افزایش پروژه‌های بخش سلامت استفاده خواهد کرد تا بخش سلامت شهرستان بدون دغدغه بتواند ارائه خدمت کند.
وی ضمن بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت باعث افزایش امید به زندگی در بین مردم شده است بیان کرد: رشد و توسعه هر جامعه بستگی به ارتقای شاخص‌های سلامت در آن جامعه دارد و تلاش ما نیز در شهرستان در راستای تحقق این امر است.
رضایت‌مندی خوب مسئولین و مردم از ارایه خدمات شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم
امام‌جمعه جم نیز در این نشست اظهار داشت: رضایت‌مندی خوب مسئولان و مردم از ارائه خدمات شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم باعث خرسندی است.
حجت‌الاسلام محمد گنجی اضافه کرد: وجدان کاری تیم مدیریتی و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم باعث ایجاد رضایت‌مندی از این اداره در شهرستان شده است.
وی افزود: خدماتی که در حال حاضر در بخش سلامت ارائه می‌شود، قابل‌مقایسه با قبل نیست و باید گزارش این خدمات به گوش مردم رسانیده شود.

انتهای پیام/ ا.پ 3020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     شهرستان.جم     فرماندار     امام.جمعه     فتح‌الله.نوروزی     حجت‌الاسلام.محمد‌گنجی    
   

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >