امام‌جمعه عسلویه:
خیرین سلامت در توسعه استان نقش بسیار مهمی دارند

16 خرداد 1396
امام‌جمعه عسلویه به نقش بسیار مهم خیرین در توسعه اشاره کرد و گفت: مردم در امور مختلف همواره مشارکت خوبی داشته‌اند و می‌طلبد که شاهد مشارکت و همکاری خیرین در امور سلامت باشیم.

حجت‌الاسلام سید علی هاشمی نژاد در اولین نشست انتخاب شورای خیرین مجمع خیرین سلامت شهرستان عسلویه اظهار داشت: بهبود کیفیت خدمات بخش سلامت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و از مهم‌ترین مطالبات مردم است.
امام‌جمعه عسلویه به اولویت حوزه سلامت اشاره کرد و افزود: احداث بیمارستانی استاندارد و درشان پایتخت اقتصادی- انرژی ایران اسلامی با همکاری مجمع خیرین و وزارت نفت ضروری است.
 توسعه همکاری و تعامل در بخش سلامت
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه نیز با تشکر از امام‌جمعه و فرماندار به‌عنوان حامیان بزرگ حوزه سلامت شهرستان و مدیرعامل و قائم‌مقام مجمع خیرین سلامت استان و خیرین همراه و حامی حوزه سلامت شهرستان، بیان کرد: هدف از تشکیل مجمع خیرین سلامت، فراهم کردن بستری مناسب برای تعامل پایدار و ارتباط خوب در راستای ایفای نقش مؤثر خیرین در کمک به‌نظام سلامت است.
جاسم زارعی افزود: بر اساس ماده ۴ اساسنامه مجمع خیرین سلامت کشور، فعالیت مجمع خیرین غیرسیاسی، غیرانتفاعی و غیردولتی و در زمینه بهداشت و درمان (حوزه سلامت) با رعایت کامل قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی و اساسنامه مجمع خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: این مجمع با تصویب اعضای هیأت مدیره استان و تأیید دبیر کل مجمع و ابلاغ آن به استان رسمیت خواهد داشت و به‌زودی فعالیت آن آغاز می‌شود.
علیرضا صفایی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان بوشهر با تشریح روند تشکیل مجمع خیرین سلامت، گزارش مفصلی از خدمات ارائه‌شده توسط خیرین سلامت در استان و سراسر کشور ارائه کرد.
در ادامه نماینده فرماندار نیز ضمن خوش‌آمد گویی، از راه‌اندازی اینگونه اعمال خیرخواهانه و ارتقای سطح بهداشتی درمانی شهرستان اظهار خرسندی کرد و از تمامی دست‌اندرکاران تقدیر و تشکر کرد.
اولین جلسه انتخاب شورای خیرین مجمع خیرین سلامت شهرستان عسلویه با حضور امام‌جمعه عسلویه، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان، قائم‌مقام مجمع، نماینده فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از خیرین سلامت شهرستان در دفتر امام‌جمعه برگزار شد.
انتهای پیام/ ع.م 3090
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شهرستان.عسلویه     امام.جمعه     شبکعه.بهداشت.درمان     جاسم.زارعی     خیرین.سلامت        

تاریخ بروز رسانی:   16 خرداد 1396

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >