امام‌جمعه دلوار:
طرح تحول سلامت یکی از برجسته‌ترین خدمات دولت تدبیر و امید است / تقدیر از کارکنان حوزه سلامت بخش ساحلی تنگستان

23 مهر 1396
امام‌جمعه دلوار گفت: طرح تحول سلامت یکی از برجسته‌ترین خدمات دولت تدبیر و امید است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، حجت‌الاسلام علی زاهددوست در دیدار با سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اظهار داشت: خدمت در عرصه سلامت کار ارزشمندی است و کارکنان حوزه سلامت بخش ساحلی تنگستان زحمات زیادی می‌کشند که به‌نوبه خود از آنها تشکر می‌کنم.
وی افزود: سلامتی و امنیت دو نعمت بزرگ خداوندی است و زمانی شناخته می‌شوند که به خطر بیفتند، یعنی ارزش سلامتی زمانی مشخص می‌شود که در بستر بیماری قرار بگیریم و این دو نعمت به‌عنوان نعمت‌های شناخته‌نشده مطرح هستند.
امام‌جمعه دلوار با اشاره به سکونت بیش از نیمی از جمعیت شهرستان تنگستان در بخش ساحلی این شهرستان تصریح کرد: باید خدمات حوزه سلامت در بخش دلوار متناسب با بعد جمعیت روستاهای این بخش توسعه یابد و با ارتقای سطح مرکز، خدمات بیشتری به مردم ارایه شود.
وی با اشاره به مشکلات ناشی از دسترسی مردم این بخش به خدمات درمانی حوزه سلامت گفت: باید شرایطی فراهم شود تا ساکنان بخش دلوار بتوانند از خدمات پزشکی تخصصی بهره‌مند شوند و برای دریافت این خدمات مجبور به مراجعه به مرکز استان و شهرستان تنگستان نباشند.
امام‌جمعه دلوار با اعلام اینکه طرح تحول سلامت یکی از برجسته‌ترین خدمات دولت روحانی است، بیان کرد: عمده مشکلات مردم این منطقه مربوط به مشکلات بینایی و چشم است که انتظار می‌رود شرایطی برای بهره‌مندی مردم از خدمات چشم‌پزشکی فراهم شود.
تأکید بر هم‌افزایی شورای فرهنگ عمومی شهرستان تنگستان با حوزه سلامت
حجت‌الاسلام زاهددوست با تأکید بر هم‌افزایی شورای فرهنگ عمومی شهرستان تنگستان با حوزه سلامت اظهار کرد: یکی از رسالت‌های مهم وزارت بهداشت که اهتمام ویژه‌ای نیز دارد بحث اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی سلامت است که در این زمینه شورای فرهنگ عمومی می‌تواند ورود کند و یاریگر حوزه سلامت باشد.
وی با اعلام آمادگی در زمینه آموزش و ارتقای فرهنگ سلامت گفت: ما آماده هستیم در بحث فرهنگ عمومی و آشنایی مردم با سبک زندگی سالم و ارایه آموزش‌های اصول بهداشت و سلامتی، به حوزه سلامت شهرستان کمک کنیم.
امام‌جمعه دلوار بابیان اینکه مردم در بحث سلامتی مشارکت خوبی خواهند داشت، عنوان کرد: مردم نشان داده‌اند که همواره در تمامی زمینه‌ها درصحنه بوده و مشارکت فعالی خواهند داشت و حتماً در بحث سلامت که مربوط به خودشان است پای کارخواه‌اند بود.
  
انتهای پیام/ 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
طرح.تحول     امام.جمعه     حجت‌السلام.علی.زاهددوست     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   23 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >