سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان:
اورژانس ۱۱۵ تنگستان به امکانات پیشرفته درمانی و تشخیصی مجهز شده است

24 مهر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: ناوگان اورژانس ۱۱۵ تنگستان به امکانات پیشرفته درمانی و تشخیصی مجهز شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس عادل مقدس در نشست با امام‌جمعه دلوار بابیان اینکه سلامتی زیربنای توسعه پایدار است اظهار داشت: توسعه بخش سلامت تنگستان دغدغه مجموعه شبکه بهداشت و درمان است که با مشارکت مردم و مسئولان شهرستان در بازه زمانی کوتاه‌مدت امکان‌پذیر است.
آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت دلوار تجهیز می‌شود
وی با اشاره به برنامه کاری خود در شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در گام نخست با توجه به نیروی انسانی کارآمد مجرب، آزمایشگاه مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش به تجهیزات به‌روز و پیشرفته مجهز می‌شوند.
مهندس مقدس با اشاره به تأمین نیاز آزمایشگاهی در منطقه دلوار تنگستان خاطرنشان کرد: علاوه بر تأمین تجهیزات آزمایشگاهی، تعداد کدهای آزمایشگاهی و پذیرش مراجعان نیز افزایش می‌یابد به‌گونه‌ای که شهروندان تنگستانی کمتر نیاز به مراجعه به آزمایشگاه‌های مرکز استان بوشهر داشته باشند.
توسعه خدمات الکترونیکی سلامت در تنگستان
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از توسعه خدمات الکترونیکی سلامت در تنگستان خبر داد و افزود: خدمات الکترونیک سلامت در تمامی مناطق شهرستان تنگستان به‌جز منطقه بنیان که مشکل زیرساخت مخابراتی دارد گسترش‌یافته است.
وی بابیان اینکه همه خانه‌های بهداشت بخش دلوار مجهز به اینترنت هستند تصریح کرد: برای تمامی ساکنان این بخش پرونده سلامت الکترونیک تشکیل‌شده است.
مهندس مقدس بابیان اینکه ارایه خدمات مطلوب و به‌موقع رسالت شبکه بهداشت و درمان است اعلام کرد: آمبولانس مرکز خدمات جامع سلامت دلوار به تجهیزاتی از قبیل دستگاه‌های دی. سی. شوک، ونتیلاتور و ساکشن مجهز شده که همین تجهیزات در بسیاری از مواقع سبب کمک به بیماران تصادفی و قلبی عروقی شده است.
وی بیان کرد: علاوه بر تجهیزات آی. سی. یو، تمامی ناوگان اورژانس 115 تنگستان مجهز به ست زایمان هستند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با تأکید بر توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت به‌ویژه در بخش ساحلی اظهار امیدواری کرد: فرمانداری و بخشداری در کمیته برنامه‌ریزی سهم ویژه‌ای از اعتبارات ملی برای نوسازی و توسعه حوزه سلامت بخش ساحلی در نظر بگیرد.
مهندس مقدس با اشاره به استقرار اورژانس 115 بوالخیر در کانکس مستقراست تأکید کرد: لازم است عملیات اجرایی ساختمان آن به‌زودی آغاز شود تا همکاران زحمتکش فوریت‌های پزشکی در محیطی امن و آرام انجام‌وظیفه کنند.
انتهای پیام/ ح.د 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     امام.جمعه     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >