نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر:
شهید حججی عزت‌آفرین شد/ هیچ‌کس قدرت تعرض به اسلام را ندارد/ گزارش تصویری

1 آذر 1396
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر گفت: شهید محسن حججی با عملکرد خود باعث شد تا عزت را هم برای خود و هم برای کشور و اسلام بیاورد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در دیدار با خانواده شهید حججی در بوشهر اظهار داشت: شهید با شهادت خود عزت شخصی، ملی، دینی و عزت بخشی به خانواده خود را به ارمغان می‌آورد.
وی بابیان اینکه شهدا با شهادت خود آسمانی می‌شوند، بیان کرد: شهید حججی تربیت پاک و حسینی داشت و موجب شد به چنین شخصیتی تبدیل شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر عنوان کرد: کسی که صادقانه و با جهاد وارد شود اینگونه خدا شرایطی را برایش فراهم می‌کند تا به مقام عالی برسد.
آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: داعش در شرایطی به سر می‌برد که مشکلاتی برای جهان اسلام به وجود آورده بود اما در اوج توانمندی نابود شد.
وی ادامه داد: شهید حججی با شهادت خود تمام تدابیر جهان را از بین برد و با تلاش همه مدافعین حرم اینگونه شد که تمام جهان فهمیدند هیچ‌کس قدرت تعرض به اسلام را ندارد.
آیت‌الله صفایی بوشهری شهید حججی را فردی مخلص و دارای روحیه شهادت‌طلبی عنوان کرد و گفت: امثال شهید حججی و مدافعان حرم از حریم اسلام، مسلمین و ایران دفاع می‌کنند.
در دیدار خانواده شهید محسن حججی با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه، جمعی از مسئولین دانشگاه و فرمانده سپاه شهرستان بوشهر نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
امام.جمعه     شهید.مجسن.حججی     آیت‌الله.غلامعلی.صفایی     بوشهری        

تاریخ بروز رسانی:   1 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >