رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
میانگین عمر مراکز بهداشتی درمانی استان به کمتر از ده سال رسیده است

12 آذر 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: میانگین عمر مراکز بهداشتی درمانی استان به کمتر از ده سال رسیده است.

دکتر سعید کشمیری در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی خورموج افزود: با اقدامات انجام‌گرفته در بخش عمرانی حوزه سلامت، هم‌اکنون میانگین عمر فضاها و اماکن بهداشتی درمانی استان به کمتر از ده سال رسیده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افتتاح و بهره‌برداری از مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی خورموج در آینده نزدیک خبر داد و گفت: ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت شهید احمدی خورموج با زیربنای 1050 مترمربع در سه‌طبقه احداث‌شده و در حال تجهیز است.
وی افزود: این ساختمان شامل واحدهای اداری، خدماتی و چهار واحد پانسیون است و حدود 30 میلیارد ریال هزینه جهت احداث، تجهیز و محوطه‌سازی در برداشته است.
دکتر کشمیری به برنامه‌های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اشاره کرد و گفت: استان بوشهر جزو 10 استان کشور است که اجرای نظام ارجاع در آن انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: اجرای پرونده الکترونیک سلامت، یکی از پایه‌های اصلی نظام ارجاع و پزشک خانواده است که خوشبختانه در شهرستان دشتی 100 درصد افراد شناسایی و اطلاعات آن‌ها وارد سیستم سامانه گردیده و بالای 60 درصد از افراد حداقل یک‌بار از خدمات طرح تحول در نظام بهداشت بهره‌مند گردیده‌اند.
وی افزود: ثبت مشخصات افراد در سامانه سیب در سطح استان از وضعیت و آمار قابل قبولی برخوردار است.
گفتنی است دکتر سعید کشمیری ریس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همراه با دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان معاون بهداشتی دانشگاه از پروژه احداث و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی و نیز از نحوه ارایه خدمات در مرکز خدمات جامع سلامت دهان و دندان شهرستان دشتی بازدید کرد.
انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.سعید.کشمیری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   12 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >