رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
نوسازی و تجهیز کلیه مراکز دیالیز استان تا پایان سال آینده

8 بهمن 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کلیه مراکز دیالیز استان تا پایان سال آینده نوسازی و تجهیز می‌شوند.

دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه بازدید از بخش دیالیز بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: هم‌اکنون 450 بیمار دیالیزی در سطح استان و 46 بیمار دیالیزی در شهرستان دشتی وجود دارند که از خدمات مراکز دیالیز بهره‌مند می‌شوند.
وی افزود: تا پایان سال آینده کلیه مراکز دیالیز استان مورد نوسازی و تجهیز به دستگاه‌های جدید قرار خواهند گرفت که قطعاً افزایش کیفیت خدمات را در پی خواهد داشت.
دکتر کشمیری تصریح کرد: توسعه تخت‌های ویژه یکی از سیاست‌های وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و در همین راستا به‌زودی شاهد افتتاح بخش‌های ویژه در بیمارستان زینبیه (س) خواهیم بود.
وی با اشاره به کمبود نیروی پرستاری در سطح استان افزود: کمبود نیروی متخصص در استان وجود دارد که در مورد نیروهای پرستاری این کمبود بیشتر احساس می‌شود.
وی گفت: با تدابیر اندیشیده شده در حال رفع این کمبودها هستیم و در همین راستا تمهیدات لازم جهت برگزاری سه آزمون استخدامی فراهم گردیده و تا پیش از پایان سال یکی از این آزمون‌ها که مربوط به جذب کمک پرستار است برگزار خواهد شد.
گفتنی است دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در بخش دیالیز بیمارستان زینبیه (س) ضمن تقدیر از کادر پرستاری، از بیماران بستری در این بخش عیادت کرد و در گفتگو با آنان در جریان خواسته‌های آنان قرار گرفت.
انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.سعید.کشمیری     دیالیز     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   8 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >