مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز وزارت نفت:
تصویب 25 هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های عمرانی توسط وزارت نفت

17 بهمن 1396
مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز وزارت نفت گفت: در برنامه ششم توسعه 25 هزار میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح کشور برای وزارت نفت مصوب شد.

مهندس محسن امیریان در حاشیه بازدید از بیمارستان زینبیه خورموج اظهار داشت: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت بر اساس قانون می‌تواند به مراکز دانشگاهی دولتی، مراکز درمانی، بهزیستی، آموزش‌وپرورش و تمام پروژه‌های روستایی کمک کند.
وی افزود: در همین راستا در برنامه ششم توسعه 25 هزار میلیارد ریال برای پروژه‌های عمرانی کشور تصویب‌شده که سالانه 5 هزار میلیارد ریال به‌شرط تخصیص کار عمرانی انجام می‌شود.
مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز بابیان اینکه طرح‌های زیادی در کشور توسط وزارت نفت در دست اجرا است گفت: در حال حاضر ۲۸۰ طرح عام‌المنفعه فعال توسط وزارت نفت در دست اجرا است.
وی خاطرنشان کرد: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی طرح موفقی به‌صورت پایلوت در مناطق محروم استان بوشهر اجرا کردیم که بر این اساس ماندگاری پزشکان افزایش یافت و رضایت‌مندی مردم نیز بالا رفت.
مهندس امیریان بیان کرد: بر همین اساس سه بیمارستان عسلویه، کنگان و جم به‌عنوان بیمارستان معین نفت مشخص شدند و با آمدن دکتر شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان به مجلس و درخواست ایشان از سه وزیر نفت، بهداشت و درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موافقت صورت گرفته بیمارستان زینبیه خورموج نیز به‌عنوان بیمارستان معین نفت معرفی شد.
وی گفت: با معرفی این بیمارستان به‌عنوان بیمارستان معین نفت، زمینه رشد و توسعه درمان بیمارستان افزایش یافت و ان شاالله مشکل پزشکان متخصص بیمارستان نیز مرتفع خواهد شد.
مهندس امیریان از کمک ۲۵ میلیارد ریالی وزارت نفت به بیمارستان زینبیه خورموج خبر داد و یادآور شد: برخی از این کمک‌ها انجام‌شده و به‌زودی نیز مابقی اعتبارات تزریق خواهد شد.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز از توسعه بیمارستان معین نفت خورموج در بخش‌های مختلف تخصصی در آینده نزدیک خبر داد.
دکتر سید کمال‌الدین شهریاری گفت: با تفاهم‌نامه‌ای که بین سه وزیر نفت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضاشده بیمارستان زینبیه خورموج به‌عنوان بیمارستان معین نفت تلقی می‌شود.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: با حمایت‌های مالی نفت و حمایت‌های تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به لحاظ نیروی انسانی متخصص و غیرمتخصص و پوشش بیمه‌ای وزارت رفاه این بیمارستان به‌عنوان یکی از بیمارستان‌های خوب استان بوشهر تبدیل شد.
وی از توسعه بیمارستان معین نفت در خورموج خبر داد و اضافه داد: ما در آینده نزدیک شاهد توسعه این بیمارستان در بخش‌های مختلف تخصصی خواهیم بود.
گفتنی است در این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، فرماندار شهرستان دشتی، شورای شهر خورموج، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی و مسئولان بیمارستان زینبیه خورموج نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ ه.ح 4050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
بازدید     محسن.امیریان     دکتر.سیدکمال‌الدین.شهریاری     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   17 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >