فرماندار شهرستان دشتی:
پیشرفت در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتی قابل‌تقدیر است

23 بهمن 1396
فرماندار شهرستان دشتی گفت: پیشرفت در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتی قابل‌تقدیر است.

عبدالله نادری در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی خورموج اظهار داشت: در حوزه سلامت اقدامات بسیار خوبی در شهرستان دشتی صورت گرفته و زیرساخت‌های لازم در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان تأمین گردیده که باید الان بیشتر درزمینه فرهنگی آن تلاش کنیم.
وی ادامه داد: کارهای سخت‌افزاری خوبی در حوزه‌های سلامت، بهداشت و درمان صورت گرفته که شبکه بهداشت و درمان باید در حوزه نرم‌افزاری با برنامه‌ریزی دقیق اطلاع‌رسانی و آموزش را انجام دهد و هرچند در خانه‌های بهداشت این اقدامات انجام می‌گیرد اما حتماً باید برنامه‌های بهتر و بیشتری انجام شود.
عبدالله نادری خاطرنشان کرد: چنانچه درزمینه آموزش وقت بگذاریم و هزینه کنیم قطعاً در حوزه درمان هزینه کمتری خواهیم داشت.
فرماندار شهرستان دشتی با اشاره به این‌که کارهای خوبی در دولت دوازدهم صورت گرفته است گفت: از ریاست دانشگاه علوم پزشکی و ریاست شبکه بهداشت و درمان که کارهای خوبی در بیمارستان زینبیه انجام داده‌اند تشکر می‌کنیم.
وی بابیان اینکه جامعه‌ای که می‌خواهد پویا باشد رو به ترقی است و به دنبال نیاز جدید است اضافه کرد: علی‌رغم تلاش‌ها و خدمات ارزشمندی که در حوزه درمان شهرستان دشتی ارائه‌شده راه‌اندازی بخش چشم‌پزشکی در بیمارستان زینبیه (س) خورموج مهم و ضروری به نظر می‌رسد.
نادری یادآور شد: قطعاً مردم شکر گذار نعمت‌های الهی، نعمت‌های نظام اسلامی و خدمات مسئولین هستند و مسئولیت ما در قبال این مردم بسیار سنگین است و باید روزبه‌روز خدمات بیشتر و بهتر به مردم عزیز ارائه دهیم.
وی افزود: در دهه مبارک فجر تعداد 18 پروژه بااعتبار بالغ 270 میلیارد ریال افتتاح و عملیات 13 پروژه بااعتبار 97 میلیارد ریال آغاز می‌شود که این خدمات نظام جمهوری اسلامی باید به اطلاع مردم برسد.
نادری گفت: چنانچه کسی ناامیدی را در جامعه تزریق کند در زمین دشمنان نظام بازی کرده است امروز همه ما نیاز داریم امیدواری را در جامعه تزریق کنیم تا مردم به آینده نظام و کشور امیدوار شوند.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     فرماندار     عبدالله.نادری     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >