نشست هماهنگی هفته سلامت با ادارات شهر کنگان برگزار شد

1 ارديبهشت 1397
نشست هماهنگی هفته سلامت با ادارات شهر کنگان در دفتر سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان منظور ایجاد هماهنگی‌های بیشتر درون بخشی و برون بخشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: با توجه به در پیش بودن هفته سلامت از تاریخ یکم لغایت هفتم اردیبهشت‌ماه سال جاری با شعار " سلامت برای همه " نشستی به‌منظور ایجاد هماهنگی‌های بیشتر درون بخشی و برون بخشی جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن هفته مذکور در سطح شهرستان کنگان برگزار شد.
خلیل جوکار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به اهمیت هفته سلامت با شعار " سلامت برای همه " اشاره کرد و افزود: این نشست با حضور واحد آموزش سلامت و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان، کمیته امداد، اداره ورزش و جوانان، بهزیستی، سایت خبری ثلاث برگزار شد.
وی افزود: با توجه به ابلاغ سیاست‌های کلی بزرگداشت هفته سلامت، می‌بایست برنامه‌ها بر اساس شعار امسال برنامه‌ریزی و اجرا شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار امیدواری کرد: با همکاری و هماهنگی همه‌جانبه درون‌ بخشی و برون ‌بخشی می‌توان مراسم بزرگداشت هفته سلامت امسال را باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار کرد.
در این نشست هریک از شرکت‌کننده‌ها برنامه‌های پیش‌بینی‌شده خود را در راستای اهداف تعیین‌شده بیان کردند.

انتهای پیام/ م.س 3070


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
نشست     خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   1 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >