پرسنل آزمایشگاه‌های شهرستان بوشهر تجلیل شدند

2 ارديبهشت 1397
در آیینی پرسنل آزمایشگاه‌های شهرستان بوشهر تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهرستان بوشهر ضمن تبریک روز علوم آزمایشگاهی به کارکنان شاغل در آزمایشگاه‌های مرکز بهداشت گفت: نقش فعالیت‌های آزمایشگاهی در روند درمان بیماران حائز اهمیت است.
مهندس حسن فخرایی با مهم برشمردن جایگاه علوم آزمایشگاهی در سلامت جامعه عنوان داشت: توجه ویژه به فعالان عرصه آزمایشگاهی ضروری است.
وی تصریح کرد: هیچ عمل نیکی پیش خداوند متعال گم نخواهد شد و همه‌ ما در زمینه بهداشت و درمان با همدلی و هم‌زبانی با یکدیگر می‌توانیم به نحو احسن به بیماران خدماتی ارزنده ارایه دهیم و کارشناسان آزمایشگاه با دقت و تشخیص صحیح به بسیاری از بیماران در درمان به پزشکان کمک شایان می‌نمایند.
سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهرستان بوشهر عنوان کرد: تعامل پزشک و آزمایشگاه تشخیص و پیگیری درمان بسیاری از بیماری‌ها را مهیا می¬کند، پس لازم است به‌گونه‌ای شایسته از این عزیزان تقدیر و حقوقشان را ارج نهیم.
مهندس حسن فخرایی از تلاش‌های کارکنان آزمایشگاه‌های شهرستان بوشهر برای انجام سریع و تحویل به‌موقع نتایج آزمایش تشکر قدردانی کرد و روز آزمایشگاه را به آنان تبریک و با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر از زحمات کارکنان آزمایشگاه تقدیر و تشکر کرد.


انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.علوم.آزمایشگاهی     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >