فرماندار شهرستان دشتی:
خدمات بهداشت و سلامت در همه روستاهای شهرستان گسترش‌یافته است

10 ارديبهشت 1397
فرماندار شهرستان دشتی گفت: خدمات بهداشت و سلامت در همه روستاهای شهرستان گسترش‌یافته است.

عبدالله نادری در جلسه شورای سلامت شهرستان دشتی ضمن تبریک هفته سلامت از تلاش‌های و زحمات مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر کرد و اظهار داشت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید اقدامات ارزنده‌ای در همه بخش‌ها به‌ویژه بهداشت و درمان صورت گرفت که رضایت‌مندی خوبی در بین مردم ایجاد شد.
وی افزود: اجرای طرح تحول نظام سلامت ازجمله اقدام ارزشمند دولت تدبیر و امید بوده که با اجرای آن  هزینه‌های درمانی مردم به حداقل رسید.
فرماندار دشتی اظهار کرد: در حوزه زیرساخت‌های درمانی شهرستان نیز کارهای خوبی صورت گرفته و امروز خدمات بهداشت و سلامت در تمامی روستاهای شهرستان گسترش پیداکرده است.
نادری بابیان اینکه همه باید در زمینه بهداشت آگاهی لازم داشته باشند بیان کرد: در بحث بهداشت همه دستگاه‌های اجرایی دخیل و مشارکت دارند و اگر این مهم تحقق پیدا نکند شبکه بهداشت به‌تنهایی موفق نخواهد بود.
فرماندار دشتی بر ضرورت مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی در زمینه بهداشت جسمی و روانی تأکید کرد و گفت: مهم‌ترین موضوع در حوزه سلامت آموزش است.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه روش‌های آموزش تغییر پیداکرده است باید از فضاهای مجازی برای ارائه آموزش‌های عمومی و پیام‌های بهداشتی به نحو مطلوب استفاده کرد.
نادری خاطرنشان کرد: با مشارکت دستگاه‌های ذی‌ربط اقداماتی در خصوص عدم استفاده از پلاستیک در نانوایی‌ها آغازشده که انتظار داریم مردم نیز در اجرای این اقدام مهم مشارکت کنند.
فرماندار دشتی بابیان اینکه دکه‌های شهرستان دشتی ساماندهی شوند، ادامه داد: دکه‌ها و به‌ویژه آن‌هایی که مواد غذایی توزیع می‌کنند باید کارت سلامت داشته باشند و تا حد امکان از صدور مجوزهای جدید خودداری شود تا موجب ضرر دیگر صنوف شهرستان نشود.
پیش‌ازاین جلسه فرماندار دشتی با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان از بخش‌های مختلف این اداره بازدید و در جریان چگونگی ارائه خدمات قرار گرفت

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
شورای.سلامت     فرماندار     عبدالله.نادری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >