رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
خدمات هتلینگ در بیمارستان کنگان توسعه می‌یابد/ آغاز عملیات اجرایی درمانگاه تخصصی

19 تير 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از آغاز عملیات اجرایی درمانگاه تخصصی در بیمارستان کنگان خبر داد و گفت: خدمات هتلینگ در بیمارستان کنگان توسعه می‌یابد.

دکتر سعید کشمیری در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: ایجاد خدمات هتلینگ برای بیمارستان کنگان به‌ویژه در بخش زنان و زایمان از برنامه‌های ما برای این مرکز درمانی است که مردم بتوانند از خدمات ویژه این بیمارستان نیز بهره‌مند شوند.
وی بابیان اینکه یک نمونه از این نوع خدمات، "ایجاد ال‌دی‌آر" در بخش زایشگاه است ادامه داد: ال‌دی‌آر اتاق‌های تک‌نفره زایمان است که در زایشگاه تعریف می‌شود و تمام مراحل درد، زایمان و پس از زایمان در این اتاق خصوصی سپری‌شده و همراه زائو می‌تواند کنار وی باشد.
دکتر کشمیری با اشاره به اینکه این اتاق دارای امکانات رفاهی مانند مبل تخت خوابشو، تلویزیون، یخچال، حمام، سرویس بهداشتی، تلفن و... است، افزود: ال‌دی‌آر از نیازهای بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ان‌شاءالله جلساتی را در دانشگاه برگزار خواهیم کرد و با کمک معاونت توسعه و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی، استارت این کار را خواهیم زد.
دکتر کشمیری عنوان کرد: در مورد درمانگاه تخصصی نیز قرار شد معاونت توسعه دانشگاه نتیجه جلسه با فرماندار را به ما اعلان کند تا ان‌شاءالله بتوانیم اگر شرایط مهیا باشد در هفته دولت امسال عملیات اجرایی درمانگاه تخصصی را در فضای داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان آغاز کنیم و در واقع ساخت این درمانگاه استارت بخورد.
وی افزود: احداث پانسیون پزشکان بیمارستان امام خمینی کنگان نیز از پروژه‌هایی است که در سفر اخیر به بیمارستان کنگان، کار پیگیری آن را شروع کردیم و ان‌شاءالله بتوانیم پایه‌گذار آن نیز باشیم.
گفتنی است که ساختمان کنونی درمانگاه تخصصی کوثر کنگان به شکل استیجاری (به مدت قرارداد ۵ سال) از تیرماه سال ۹۴ در اختیار بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان قرار دارد.
 انتهای پیام/ م.ص 4020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هتلینگ     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   19 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >