رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بخش دیالیز بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان بهسازی می‌شود

21 امرداد 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از بخش دیالیز بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان، از بهسازی این بخش در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید گنجی برازجان، دکتر سعید کشمیری به‌صورت سرزده از بخش دیالیز بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان بازدید کرد و در حاشیه این بازدید عنوان داشت: بهسازی مراکز بهداشتی و درمانی از برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی بوده و تلاش کرده‌ایم بسیاری از مراکز بهداشتی و درمانی را بهسازی یا نوسازی کنیم.
وی افزود: ساختمان جدید بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان در حال احداث است که ان‌شاالله با اتمام کار و بهره‌برداری از آن، شاهد تسهیل شدن خدمت‌رسانی به بیماران شهرستان خواهیم بود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بهسازی بخش دیالیز بیمارستان ۱۷ شهریور خبر داد و گفت: ان‌شاالله در آینده‌ای نزدیک تمهیدات لازم جهت رفع مشکل بیماران و بهسازی بخش دیالیز بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان اتخاذ خواهد شد.
دکتر کشمیری در این بازدید سرزده، با بیماران حاضر در این بخش گفتگو کرده و در جریان آخرین وضعیت و مشکلات آنها قرار گرفتند.
گفتنی است در این بازدید دکتر ایرج بیژنی معاون توسعه مدیریت و منابع و مهندس سید حسین حسینی دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ب.ا ۴۰80

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     بخش.دیالیز     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   21 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >