قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
فرایند تکمیلی و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم در حال انجام است

5 دی 1397
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی از فرایند تکمیلی و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت جدید تنگ ارم شهرستان دشتستان خبر داد.

دکتر حسین دارابی در حاشیه بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت جدید شهر تنگ ارم، گفت: به زودی بیمارستان خیریه نورآوران سلامت در مرکز خدمات جامع سلامت جدید تنگ ارم جهت ارائه خدمات درمانی به بیماران چشمی و دندان‌پزشکی بخش ارم و بوشکان مستقر خواهد شد و با تلاش شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، تمامی امکانات زیست‌محیطی و رفاهی جهت استقرار تیم‌های پزشکی بیمارستان خیریه نورآوران سلامت مهیا شده است.
وی افزود: در نشستی که با بخشدار و مسئولین بخش ارم داشته‌ایم، تأمین امنیت و همچنین تأمین نیروهای خدماتی جهت نظافت بیمارستان صحرایی نورآوران سلامت تا پایان حضور آن‌ها در شهر تنگ ارم بر عهده بخشداری می‌باشد و جهت دسترسی بهتر و رفت‌وآمد وسایل نقلیه، تمامی مسیرهای ارتباطی به مرکز خدمات جامع سلامت جدید تنگ ارم نیز بهسازی خواهد شد.
دکتر دارابی بابیان اینکه، فرایند تکمیلی و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم هرچه زودتر باید به اتمام برسد بر استاندارد و باکیفیت بودن عملیات عمرانی در این پروژه تأکید کرد.
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی خاطرنشان کرد: تجهیزات پزشکی مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم قبل از افتتاح از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأمین و در مرکز مستقر خواهد شد.
قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاونان بهداشتی، درمانی و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، رییس و معاونین شبکه بهداشت و درمان دشتستان در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر تنگ ارم از سرپرست و تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم در راستای ارائه خدمات درمانی به‌موقع به بیماران و نجات جان مصدومین با اهدای لوح، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
انتهای پیام/ س.غ/۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.حسین.دارابی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1397

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >