رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج:
عمل جراحی ارتوپدی در بیمارستان زینبیه (س) خورموج انجام می‌گیرد

9 دی 1397
رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: با پیگیری‌های مستمر و تلاش‌های قابل‌تقدیر نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، با اضافه شدن متخصصان ارتوپدی و چشم‌پزشکی در بیمارستان زینبیه (س) خورموج، عمل‌های جراحی ارتوپدی در این بیمارستان آغازشده است.

دکتر علی بهنام مجرد افزود: متخصص ارتوپدی در هفته آغازین کار خود در بیمارستان ۴ عمل ارتوپدی موفقیت‌آمیز داشته است.
وی تصریح کرد: همچنین با درخواست نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طریق هیات امنای ارزی وزارت بهداشت و مشارکت این بیمارستان تجهیزات موردنیاز بیمارستان از قبیل اتاق عمل ارتوپدی با دستگاه C-ARM با مبلغی بالغ بر 3 میلیارد ریال، ماشین بیهوشی مبلغی بالغ بر 2 میلیارد ریال و ست ارتوپدی با ارزش 35 میلیارد ریال و ... صورت گرفته است.
دکتر بهنام مجرد اضافه کرد: با اضافه شدن تخصص‌های چشم‌پزشکی و ارتوپدی هم‌اکنون خدمات درمانی تخصصی در بیمارستان زینبیه (س) خورموج در قالب 9 رشته تخصصی و توسط 21 پزشک متخصص به مردم شهرستان دشتی ارائه می‌شود.
رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم شهرستان، بخشی با 6 تخت ارتوپدی،8 تخت جراحی و 4 تخت چشم‌پزشکی در نظر گرفته‌شده و هم‌اکنون در حال آماده سازی و تجهیز آن هستیم.
انتهای پیام / ه.ح 4050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
اورتوپدی     دکتر.علی.بهنام‌مجرد     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >