قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی خبر داد:
زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در بخش‌های سعدآباد و آبپخش دشتستان توسعه می‌یابد

11 ارديبهشت 1398
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی از دستور توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در بخش‌های سعدآباد و آبپخش توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد.

دکتر حسین دارابی افزود: توسعه زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان در شهرستان دشتستان و تجهیز آن‌ها به جدیدترین تجهیزات پزشکی و بهداشتی  باهدف افزایش دسترسی مردم به خدمات سلامت و ارائه خدمات با کیفیت بوده است.
وی تصریح کرد: شهر آبپخش با بیست و سه هزار نفر جمعیت از بزرگ‌ترین بخش‌های استان محسوب شده و شاهد مراجعات دیگر بخش‌ها به مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش هستیم، همچنین ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با استقرار تجهیزات استاندار شده، پزشک و دندانپزشک به نحو مطلوبی در حال انجام است.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی گفت: دسترسی عادلانه به خدمات سلامت در بخش‌ها از اولویت‌های دانشگاه بوده و توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی می‌تواند دسترسی مردم به خدمات را آسان‌تر و باکیفیت‌تر کند که رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر این مهم تاکید داشته و آن را در دستور کار قرار داده است.
وی تصریح کرد: مسئولین این بخش‌ها به‌عنوان متولیان سلامت می‌توانند گام بسیار موثری در توسعه زیرساخت‌های بهداشتی برای مردم خود برداشته و در سایه همکاری و همدلی می‌توانیم بهترین خدمات را در این بخش‌ها به مردم ارائه دهیم.
دکتر دارابی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد اظهار داشت: این مرکز یکی از قدیمی‌ترین مراکز شهرستان دشتستان بوده که از دیرباز خدمات بهداشتی و درمانی را به  بیش از دوازده هزار و هفتصد نفر ارائه می‌دهد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به بار مراجعات این مرکز، فضای فیزیکی پایگاه سلامت ضمیمه برای ارائه خدمات باکیفیت به دلیل کمبود فضا مطلوب نبوده و با هماهنگی‌های صورت گرفته با معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه، مقررشده فضایی برای ایجاد یک پایگاه سلامت بر اساس استانداردهای موجود طراحی و احداث آن در دستور کار قرار گیرد.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی علاوه بر بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی، نشست‌هایی نیز با مسئولین بخش‌های آبپخش و سعدآباد شهرستان دشتستان برگزار کرد.

انتهای پیام/ س.غ/ 3030
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.حسین.دارابی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >