سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان:
ارایه خدمات با کیفیت و مطلوب حق تمام شهروندان است

14 ارديبهشت 1398
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: هدف نهایی ما از همکاری بخش‌های خصوصی، ارایه خدمات ارزان و باکیفیت به قشر محروم جامعه است که توانایی پرداخت هزینه در بخش‌های خصوصی را ندارند.

دکتر نادر شکیب آزاد، در نشستی که با رادیولوژیست‌های بخش‌های خصوصی شهرستان دشتستان برگزار شد، اظهار داشت: طرح تحول  نظام سلامت کشور با اهدافی مشتمل بر ارتقای سلامت مردم، کاهش پرداخت هزینه‌های درمان در مراکز دولتی، قطع ارتباط مالی بین پزشک و بیمار و تشویق پزشکان به خدمت در مناطق محروم کشور، کلید خورده است.
وی افزود: هدف ما از ارایه خدمات رضایت مردم است و با توجه به بار مراجعات به بیمارستان شهید گنجی برازجان ، و کمبود نیروی رادیولوژی و خستگی بیماران امکان وجود خطا در تشخیص وجود دارد و در اینجا خواستار همکاری و تعامل بخش‌های خصوصی در این زمینه هستیم .
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در این نشست اظهار داشت: بیمارستان شهید گنجی تنها بخش دولتی شهرستان است و با توجه به توسعه بخش‌های درمانی و افزایش مواردی که به بخش رادیولوژی ارجاع داده می‌شوند ، حضور رادیولوژیست‌های بیشتری در این بخش احساس می‌شود و همکاری بخش خصوصی می‌تواند مشکل شهرستان در این حوزه را برطرف  کند و خدمت‌رسانی به مردم باکیفیت بهتری انجام شود .
ماریا خویش‌دوست اظهار امیدواری کرد:  با همت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که دغدغه‌ای جز خدمت ندارد و همکاری متخصصان رادیولوژی شاهد خدمت‌رسانی بیشتر و باکیفیت به مردم شریف دشتستان  باشیم.

انتهای پیام/ س.غ/ 3030
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست     دکتر.نادر.شکیب‌آزاد     ماریا.خویش‌دوست     ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   14 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >