انجام زایمان موفق توسط تیم اورژانس مرکز جامع سلامت تنگ ارم دشتستان

9 شهريور 1395
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان ، زایمان طبیعی موفق توسط تیم اورژانس مرکز سلامت جامع تنگ ارم از توابع شهرستان دشتستان انجام گرفت.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: طی تماس تلفنی خانواده مادر باردار از روستای کنار سیاه، اورژانس مرکز سلامت جامع تنگ ارم برای انتقال بیمار به محل اعزام و بیمار به مرکز سلامت جامع تنگ ارم انتقال یافت.
سکینه غلامی افزود : پس از معاینه بالینی و پرونده مادر باردار ، با توجه به کم‌خونی شدید مادر و خطر خونریزی دستور اعزام مادر توسط پزشک مرکز با آمبولانس به بیمارستان داده شد.
وی تصریح کرد: به دلیل پیشرفت سریع زایمان ، مادر باردار در مسیر راه ،با عملکرد خوب و به‌موقع تیم اورژانس و مامای همراه وی ،زایمان به‌صورت طبیعی و موفق در آمبولانس انجام شد.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: وضعیت و حال عمومی مادر و نوزاد مطلوب و خوب گزارش‌شده و برای مراقبت‌های ویژه ، توسط آمبولانس به بیمارستان شهید گنجی برازجان انتقال یافتند.
گفتنی است تمامی آمبولانس‌های اورژانس مراکز و جاده‌ای 115 مجهز به ست زایمان می‌باشند و پرسنل اورژانس 115 آموزش‌های لازم را در این مورد دیده‌اند .
انتهای پیام/ س.غ 3030


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
اورژانس     زایمان.موفق     سکینه.غلامی     شبکه.بهداشت‌درمان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   9 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >