مسئول راه‌اندازی بیمارستان دیّر:
بیمارستان 56 تختخوابی دیّر توان پشتیبانی از چندین برابر ظرفیت فعلی دارد

27 فروردين 1396
مسئول راه‌اندازی بیمارستان دیّر گفت: بیمارستان 56 تختخواب دیّر به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که در صورت افزایش تخت‌های بیمارستان در آینده بتواند جوابگو پشتیبانی از چندین برابر ظرفیت فعلی داشته باشد.

دکتر حسن حیدری در حاشیه بازدید استاندار بوشهر از بیمارستان دیّر در جمع خبرنگاران گفت: این بیمارستان ازلحاظ سازه و مقاومت مصالح از کیفیت بالایی برخوردار بوده و سازه‌های آن به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که در صورت افزایش تخت‌های بیمارستان در آینده بتواند جوابگو باشد.
وی با اشاره به کیفیت تجهیزات پزشکی خریداری‌شده برای بیمارستان دیّر اظهار کرد: تجهیزات و امکاناتی که در این بیمارستان نصب‌شده‌اند همگی از برندهای خوب جهانی است و توان پشتیبانی از چندین برابر ظرفیت فعلی را دارد.
مسئول راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) دیّر گفت: عملیات اجرایی ساختمان بیمارستان به پایان رسیده است و محوطه‌سازی آن نیز با دقت و سرعت در حال اتمام است و ان‌شاالله در هفته سلامت با حضور مقامات کشوری افتتاح می‌شود.
وی ادامه داد: کادر درمانی بیمارستان امام هادی (ع) دیّر جذب‌شده‌اند و با افتتاح بیمارستان پزشکان متخصص در این بیمارستان مشغول ارایه خدمت به همشهریان خوب دیّری و مراجعه‌کنندگان خواهند بود.
حیدری یادآور شد: بیمارستان دیّر دومین بیمارستانی است که به‌وسیله وزارت بهداشت در جنوب استان افتتاح و راه‌اندازی می‌شود که این خود نشان از توجه مسئولین نظام به مناطق محروم کشور است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شهرستان.دیر     بیمارستان     امام.هادی     دکتر.حیدری     راه‌اندازی        

تاریخ بروز رسانی:   27 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >