سرپرست مرکز بهداشت بوشهر:
کمپین سلامت با شعار خودمراقبتی در جوانان، جهت دانشجویان دانشگاه فنی الزهرا برپا شد

30 ارديبهشت 1397
سرپرست مرکز بهداشت بوشهر گفت: کمپین سلامت باهدف پایش سلامت عمومی دانشجویان در خوابگاه کوثر دانشگاه فنی الزهرا بوشهرانجام و با شعار خودمراقبتی در جوانان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مهندس حسن فخرایی عنوان داشت: در این کمپین خودمراقبتی فعالیت‌هایی ازجمله اندازه‌گیری قد، وزن و شاخص توده بدنی  (BMI)و آموزش تفسیر آن به افراد، اندازه‌گیری فشارخون، معرفی سفیر سلامت جوان و نقش آن در ارتقای سلامت خانواده و جامعه انجام گرفت.
وی تصریح کرد: معرفی کتاب‌های خودمراقبتی مربوط به سفیر سلامت و آموزش نحوه استفاده از آن‌ها، اطلاع‌رسانی در خصوص خدمات ارائه‌شده در مراکز خدمات جامع سلامت با توجه طرح تحول سلامت، اطلاع‌رسانی در خصوص ثبت‌نام در سایت سامانه اهداء عضو دانشگاه علوم پزشکی، مشاوره تغذیه همراه با ارائه بروشورهای آموزشی و رژیم غذایی از دیگر کارهای صورت گرفته در این کمپین بوده است.
مهندس حسن فخرایی خاطرنشان کرد: در مهرماه سال جاری از دانشجویان علاقه‌مند در برنامه سفیر سلامت جوان توسط معاونت امور دانشجویی دانشگاه ثبت‌نام به عمل و دوره آموزشی توانمندسازی دانشجویی در آموزشکده الزهرا جهت دانشجویان جدیدالورود برگزار خواهد شد.
سرپرست مرکز بهداشت بوشهر گفت: خودمراقبتی سبب می‌شود که افراد از سلامت جسمی، روانی و اجتماعی خود محافظت و از بیماری‌ها یا حوادث پیشگیری کنند، بیماری‌های مزمن خود را مدیریت و همچنین از سلامت خود بعد از بیماری حاد یا ترخیص از بیمارستان پیشگیری نمایند.
مهندس حسن فخرایی خاطرنشان کرد: جهت برپایی این کمپین بعد از هماهنگی‌های انجام‌شده با معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مقدمات اجرایی این برنامه در آستانه ماه مبارک رمضان در خوابگاه دخترانه کوثر دانشگاه فنی الزهرا صورت گرفت.
       
 انتهای پیام/ ا.س- 3000
 با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کمپین.خودمراقبتی     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   30 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >