دکتر.دارابی


16 تير 1398
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: ۱۴۹۰ میلیارد ریال به پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اختصاص‌یافته است
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی گفت: در سفر سال گذشته رییس جمهور محترم به استان بوشهر مبلغ ۱۴۹۰ میلیارد ریال از محل منابع عمومی به پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اختصاص‌یافته است.

 

13 فروردين 1398
هم‌زمان با روز طبیعت انجام گرفت؛ بازدید قائم‌مقام رییس دانشگاه به‌اتفاق امام‌جمعه و بخشدار سعدآباد از پایگاه اورژانس و مرکز خدمات جامع سلامت
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: هم‌زمان با روز طبیعت امام‌جمعه و بخشدار سعدآباد با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد و پایگاه اورژانس جاده‌ای تل سرکوب از روند ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و امدادی بازدید کردند.

 

27 شهريور 1397
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای آغاز سال تحصیلی جدید از آمادگی کامل برخوردار است
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای آغاز سال تحصیلی جدید از آمادگی کامل برخوردار است.

 

5 مهر 1396
انتصاب دکتر دارابی به عنوان مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در حکمی دکتر حسین دارابی را به عنوان مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست این دانشگاه منصوب کرد.

 

3 مهر 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: فضای بهداشتی و درمانی در بخش شبانکاره توسط خیر سلامت احداث می‌شود
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از اعلام آمادگی یکی از خیرین روستای خلیفه‌ای از توابع بخش شبانکاره برای ساخت یک فضای مطلوب بهداشتی و درمانی در این روستا خبر داد.

 

6 شهريور 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: خدمات اورژانس 115 شهرستان دشتستان توسعه کمی و کیفی یافته است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با تجهیز آمبولانس‌های اورژانس 115 شهرستان دشتستان، خدمات اورژانس توسعه کمی و کیفی یافته است.

 

9 خرداد 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: بخش‌های دولتی و خصوصی ارایه دهنده خدمات درمانی تعامل بیشتری باهم داشته باشند
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در نشستی که به‌منظور هماهنگی بین بخش‌های دولتی و خصوصی ارایه دهنده خدمات تشخیصی، درمانی برگزار شد بر تعامل هرچه بیشتر بین این دو بخش تأکید کرد.

 
 
 
< >