امام‌جمعه دیّر: افتتاح بیمارستان دیر خواسته 28 ساله مردم بود

18 مهر 1396
امام‌جمعه دیّر گفت: راه‌اندازی بیمارستان دیر خواسته 28 ساله مردم بود که در دولت یازدهم افتتاح شد.

حجت‌الاسلام سید علی حسینی در آیین تکریم و معارفه رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر اظهار داشت: قدر دو نعمت سلامتی و امنیت مجهول و آسایش در گرو تندرستی و سلامتی و آرامش نیز در پرتو امنیت است.
وی افزود: نیروی انتظامی با حفظ امنیت، بسترساز تمام فعالیت‌های اجتماعی است و دانشگاه علوم پزشکی و مراکز بهداشتی درمانی نیز در راستای سلامتی جامعه و آسایش زندگی مردم تلاش می‌کنند.
امام‌جمعه دیر تصریح کرد: از بدو انقلاب تاکنون خدمات بهداشتی خوبی در سطح کشور انجام‌شده و متعاقب آن در این چند سال اخیر در حوزه سلامت در استان بوشهر و شهرستان دیّر، کارها و تلاش‌ها خوبی صورت گرفته است که شایسته تقدیر و تشکر است.
حجت‌الاسلام حسینی با تقدیر از تلاش‌های انجام‌شده برای راه‌اندازی بیمارستان دیّر اظهار کرد: بعد از 28 سال خواسته به‌حق مردم دیر محقق شد و گام اولیه برای تکمیل و تجهیز بیمارستان برداشته شد و ما امیدواریم گام‌های بعدی نیز برداشته شود تا مردم شهرستان دیّر بعد از 28 سال به آرامش برسند.
وی با تأکید بر لزوم تأمین پزشکان متخصص برای این بیمارستان در اسرع وقت، افزود: در بحث بیمارستان دیّر بنده دیدگاه خودم را داشتم و دوستان هم دیدگاه خودشان که باید امسال بیمارستان راه‌اندازی شود و نواقص آن بعدها تکمیل شود که ما هم قبول کردیم و امیدواریم طبق وعده مسئولان دانشگاه علوم پزشکی در آبان ماه نیروی پزشکی متخصص آن تأمین شود.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.