سنجش سلامت جهت طلاب و اساتید برجسته حوزه علمیه استان بوشهر برپا شد

20 خرداد 1397
به مناسبت ماه مبارک رمضان ایستگاه سنجش فشار و قند خون، وزن، قد و BMI جهت طلاب و اساتید برجسته حوزه علمیه استان بوشهر برپا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اظهار داشت: در این ایستگاه که در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بوشهر برپا شد، مراجعه‌کنندگان روزه‌دار به‌طور رایگان از خدماتی چون سنجش فشار و قند خون، وزن، قد، BMI، ارائه مشاوره پزشکی و تغذیه‌ای استفاده کردند و با توزیع پمفلت، نصب بنر و بروشور موارد مناسب با تغذیه روزه‌داران، به شکل حضوری و غیرحضوری ارائه شد.
مهندس حسن فخرایی افزود: هدف از برپایی این ایستگاه ، تشویق افراد برای مراجعه به مراکز تحت پوشش برای انجام خدمات بهداشتی خود و اعضای خانواده و همچنین آموزش در خصوص طرح تحول نظام سلامت تغذیه و تحرک بدنی است.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: این ایستگاه که به مناسبت ماه مبارک رمضان و با همکاری مرکز خدمات حوزه علمیه بوشهر برگزار شد، طلاب و اساتید برجسته حوزه علمیه استان بوشهر پس از سنجش BMI خود جهت دریافت ارائه خدمات آزمایشگاهی به مرکز خدمات جامع سلامت نبی اکرم (ص) معرفی شدند.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.