سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: یک واحد مسکونی به دلیل انجام فعالیت‌های غیرقانونی دخیل در امر پزشکی پلمپ شد

5 آذر 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: یک واحد مسکونی به دلیل انجام فعالیت‌های غیرقانونی دخیل در امر پزشکی در شهرستان بوشهر پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی افزود: توجه به‌سلامت شهروندان از اولویت‌های مهم و رسالت اساسی مرکز بهداشت شهرستان بوده و این تکلیف همواره در دستور کار بازرسان بهداشت محیط می‌باشد.
وی اعلام داشت: بازرسین بهداشت محیط مرکز بهداشت پس از شناسایی یک واحد مسکونی که در آن فعالیت‌های پزشکی صورت می‌گرفت با اخذ حکم قضایی و به همراه مأمورین اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی از مکان مذکور بازدید و ضمن توقیف انواع رنگ‌های مخصوص میکروپیگمنتیشن، دستگاه‌های پرسینگ، سرنگ‌های مخصوص، تزریق ژل و بوتاکس و ... آن محل را پلمپ نمودند.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اضافه داشت: به استناد آیین‌نامه اجرایی قانون ماده ۱۳ هرگونه فعالیت پزشکی از جمله تزریق ژل، بوتاکس، لیزر، پرسینگ و ... بدون اخذ مجوز قانونی ممنوع می‌باشد و به دلیل اینکه توجه به‌سلامت شهروندان از اولویت‌های مهم و رسالت اساسی مرکز بهداشت است این تکلیف همواره در دستور کار بازرسان بهداشت محیط می‌باشد.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تأکید داشت: شهروندان گرامی به‌هیچ‌عنوان تبلیغات ارائه این‌گونه خدمات زیباسازی در فضای مجازی اعتماد نکنند و فقط به مراکز دارای مجوز و تحت نظارت وزارت بهداشت مراجعه نمایند.


انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.