نشست صمیمی امام جمعه با پرسنل مرکزبهداشتی درمانی شهر سیراف

14 آذر 1394
امام جمعه و مسئولین شهر سیراف درمحل شهرداری این شهر نشستی صمیمی با پرسنل مرکزبهداشتی درمانی داشتند.

امام جمعه شهرسیراف در این دیدار گفت: هر مسئولیت و خدمتی اگر با نیت خدمت به نظام باشد بسیار مقدس است و یک مسئول زمانی در کار خود موفق است که جسارت و شجاعت و اخلاص در کار خود داشته باشد و خدا و مصلحت مردم را درنظر بگیرد.
معاون شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان نیز در این دیدار گفت: امیدواریم با كمك مسئولين و جذب اعتبارات دولتي بتوانيم هرچه زودتر ساختمان درمانگاه شبانه روزی سیراف را به بهره برداري رسانده و سطح خدمات را ارتقا دهيم.
محمود میرحاجی اظهارداشت: دانشگاه تلاش مي‌كند بهترين خدمات را در راستاي قوانين و آيين نامه مصوب به مردم ارا‌یه نمايد ولي بايد انتظارات مردم را منطقي نموده و درخواست‌ها را در مجراي صحيح آن هدايت كنيم.
رییس شورای اسلامی شهر سیراف در این نشست گفت: با راهنمایی و رهنمودهای امام جمعه و همدلی و همکاری که بین شهرداری و اعضای شورای شهر وجود دارد جهت ارایه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان سیراف کوشا باشیم.
در این دیدار صمیمی تک تک اعضای شورا با بیان دغدغه ها و مشکلات و راهکارها خواستار اتفاق نظر و همراهی تمامی مسئولین شهری جهت رفع مشکلات و موانع شدند.
در این جلسه که با حضور شهردارسیراف واعضاء شورای شهر سرپرست مرکزبهداشتی درمانی وپزشک مرکزبرگزار شد ضمن قدردانی اززحمات تمامی پرسنل، پزشکان جدیدالورود مرکزسیراف معرفی شدند.
م.س/3070

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.