راهنماي جستجو در منابع ديجيتال كتابخانه مركزي

1397/4/24 0:0

از طريق آدرس الكترونيكيhttp://elib.bpums.ac.ir (هنگام استفاده از اينترنت) ياhttp://172.16.2.34  (فقط براي استفاده در داخل شبكه دانشگاه) وارد صفحه خانگي وب‌سايت كتابخانه شويد. هر كاربر مهماني مي‌تواند از طريق اين صفحه به جستجو در منابع كتابخانه بپردازد، ولي امكان مشاهده و دانلود منابع ديجيتال تنها براي كاربراني كه عضويت آنها توسط كتابخانه تاييد شده باشد، امكان‌پذير مي‌باشد.

براي وارد شدن به صفحه كاربري خود پس از كليك بر روي ورود، نام كاربري و كلمه عبور خود كه در هنگام ثبت‌نام در پورتال كتابخانه، انتخاب كرده‌ايد در كادر نمايش داده شده، وارد كنيد.

توجه: براي كساني كه قبل از آنلاين شدن برنامه كتابخانه عضو شده‌اند؛ به صورت پيش فرض شماره عضويت به عنوان نام كاربري و شماره شناسنامه به عنوان كلمه عبور در نظر گرفته شده است. پس از وارد شدن به صفحه كاربري خود، از طريق جستجوي مدارك وارد بخش جستجوي كتابخانه شويد.  در اين بخش دو نوع جستجوي ساده و پيشرفته وجود دارد، با جستجوي پيشرفته مي‌توانيد جستجوي دقيق تري را انجام دهيد. جستجوي خود را محدود به منابع ديجيتال كنيد. سپس كليدواژه يا عنوان مورد نظر خود را در فيلد جستجو وارد كرده و كليد جستجو را كليك كنيد.

                                             

 

از بين منابع بازيابي شده بر روي مدرك موردنظر خود كليك كنيد تا اطلاعات مدرك نمايش داده شود.

در قسمت پايين اطلاعات مدرك، ير روي گزينه پيوستها كليك كنيد تا اطلاعات فايل ديجيتال را مشاهده كنيد، در اين قسمت امكان دانلود و يا نمايش فايل ديجيتال وجود دارد.

پس از كليك بر روي گزينه دانلود، كادر زير را مشاهده مي‌كنيد، با انتخاب گزينه "نسخه اصلي"و تاييد، مي‌توانيد فايل ديجيتال را دانلود كنيد. 

 

 
 
 
 


تاریخ بروز رسانی:   8 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

 


چاپ
< >