امام‌جمعه گناوه:
یک دستگاه ماموگرافی به بیمارستان گناوه اهداء می‌شود

6 دی 1396
امام‌جمعه و رییس مجمع خیرین شهرستان گناوه گفت: یک دستگاه ماموگرافی به بیمارستان گناوه اهداء می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عبدالهادی رکنی حسینی در نشست مجمع خیرین سلامت اظهار داشت: مردم شریف شهرستان گناوه همیشه در کارهای خیر پیشگام بوده‌اند و درصحنه‌های خیرخواهانه شرکت داشته‌اند و ما از دولت انتظار داریم تا زمینه فعالیت‌های بیشتر خیرین را فراهم کند.
وی افزود: در سال گذشته کارهای بسیار خوب و پسندیده‌ای ازجمله اهداء زمین، تجهیزات پزشکی و زیرساختی و کمک‌های نقدی توسط خیرین شهرستان برای حوزه سلامت انجام‌شده که بسیار شایسته و قابل‌تقدیر است.
امام‌جمعه گناوه گفت: در راستای ارتقای سطح سلامت و برای رفاه حال شهروندان، یک دستگاه ماموگرافی از طرف مجمع خیرین سلامت به بیمارستان اهداء می‌شود.
وی ضمن قدردانی از مدیران جدید شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه ادامه داد: با حضور مدیران جدید در مجموعه بهداشت و درمان انتظار داریم که با تعامل و همکاری در راستای ارتقاء سطح سلامت شهرستان گام بردارند.
افزایش تعامل بخش سلامت و خیرین
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز ضمن تشکر و قدردانی از امام‌جمعه معزز و مجمع خیرین سلامت شهرستان گناوه افزود: باید تعامل‌ها بین جامعه بهداشت و درمان و مجمع خیرین سلامت بیشتر شود و بر اساس اولویت‌ها گام برداشته تا مشکلات سطح‌بندی شود که این امر باعث تسریع دررسیدن به اهداف می‌شود و این مسئله مهم به نفع مردم عزیز شهرستان خواهد بود.
مهندس محمد بازیاری قول مساعد دادند که برای راه‌اندازی درمانگاه خیریه همکاری لازم را با مجمع خیرین داشته باشند تا به‌زودی شاهد راه‌اندازی درمانگاه خیریه شهرستان باشیم.
در این نشست حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عبدالهادی رکنی حسینی امام‌جمعه شهرستان، مهندس محمد بازیاری سرپرست شبکه بهداشت و درمان، شهرام جلال پور سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه، عبدالجلیل ذعاب دبیر مجمع خیرین شبکه بهداشت و درمان و جمعی از خیرین سلامت شهرستان گناوه حضور داشتند.


انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 


کلمات کلیدی:
نشست     ماموگرافی     امام.جمعه     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.سیدعبدالهادی.رکنی‌حسینی     مهندس.محمد.بازیاری     بیمارستان.امیرالمومنین    
شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   6 دی 1396

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >