ارایه خدمات رایگان سلامت در عالیشهر بوشهر

19 شهريور 1397
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت عالیشهر گفت: خدمات مشاوره‌ای و اندازه‌گیری فشارخون و قند خون باهدف ارایه خدمات بهداشتی و مشاوره‌ای طی ۲ روز به اهالی شهر عالیشهر ارایه شد.

سید احمد هاشمی افزود: در اولین روز، ضمن استقرار کانکس دندانپزشکی در مصلای نماز جمعه، کارشناسان مرکز خدمات جامع سلامت عالیشهر اقدام به سنجش خدمات مشاوره‌ای و اندازه‌گیری فشارخون و قند خون و توزیع بروشور و پمفلت‌های آموزشی برای اقشار مختلف مردم این شهر به‌طور رایگان شدند.
وی اشاره داشت: هم‌زمان با دومین روز این طرح در مسجدالجواد و در راستاي تحقق شعار امسال سازمان جهاني بهداشت يعني "پوشش همگاني سلامت؛ براي همه، در همه‌جا " پزشک عمومی به‌صورت رایگان به درمان بیماران این شهر پرداخت و بیمارانی که نیازمند پیگیری‌های پزشکی و تخصصی بیشتر بودند را به‌مراتب بالاتر معرفی نمود.
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت عالیشهر هدف از اعزام اين گروه پزشکي و بهداشتي درماني را حمايت از اقشار آسیب‌پذیر و کمتر برخوردار جامعه در دسترسي به خدمات سلامت دانست و اضافه داشت: این طرح به‌منظور خدمت‌رسانی به اقشار پایین جامعه و محرومیت‌زدایی از چهره مناطق کمتر برخوردار در حوزه سلامت و بهداشت انجام شد.
انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
خدمات.رایگان.سلامت     سیداحمد.هاشمی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   19 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >