بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان/گزارش تصویری

22 آذر 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر از بخش‌های توسعه‌یافته بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بازدید و از نزدیک روند خدمت‌رسانی به مردم را مورد بررسی قرار داد.

دکتر علیرضا رئیسی در حاشیه این بازدید گفت: با افتتاح ساختمان اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) درمجموع سه هزار مترمربع به زیرساخت‌های درمانی این بیمارستان اضافه ‌شده است.
وی تصریح کرد: برای اجرای این طرح 220 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارهای سفر رهبر معظم انقلاب و کمک وزارت نفت هزینه شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: با توسعه این بخش از زیرساخت‌های بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، 74 تخت به مجموع تخت‌های این بیمارستان افزوده‌شده است.
دکتر رئیسی با اشاره به اینکه این طرح در مدت 24 ماه تکمیل‌شده است افزود: این طرح با بخش‌های مختلفی ازجمله مراقبت‌های ویژه اطفال و نوزادان با هشت تخت، تخت‌های مراقبت‌های ویژه بزرگ‌سال و اتاق عمل، کیفیت ارائه خدمات درمانی را افزایش می‌دهد.
در این بازدید قائم‌مقام رییس، معاون بهداشتی، رییس حراست دانشگاه، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل، دبیر خیرین سلامت دانشگاه و رؤسای شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.رئیسی     بیمارستان.امام.خمینی     کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   22 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >