رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مطرح کرد
تعیین برش استانی برنامه عملیاتی نقشه جامع علمی کشور در بوشهر

6 دی 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تعیین برش استانی برنامه عملیاتی نقشه جامع علمی کشور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد.

دکتر علیرضا رئیسی در شورای گفتمان سازی و ترویج نقشه جامع علمی کشور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: حفظ دیدگاه آمایش سرزمینی و مأموریت محوری در این گفتمان یک ضرورت است.
وی با تأکید بر لزوم دوری از برداشت‌های سطحی از مفاهیم نقشه جامع علمی کشور، بر ارزش استراتژیک قطب‌های منطقه‌ای برای توزیع و انجام منسجم و ساخت زیرساخت‌های مناسب با توانمندی‌های استان متناسب با اهداف نقشه جامع تأکید کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: شورای گفتمان سازی و ترویج نقشه جامع علمی کشور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باهدف تعریف و تعیین برش استانی برنامه عملیاتی نقشه جامع علمی و گفتمان سازی تشکیل‌شده است.
دکتر افشین استوار نماینده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، سابقه برگزاری جلسات این ستاد در سطح استان و مأموریت راهبردی این شورا را تشریح کرد.
مسئول دفتر گفتمان سازی و ترویج نقشه جامع علمی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معرفی اجمالی از بعضی مفاد نقشه جامع علمی کشور ارائه داد و دیگر اعضای شورا نیز به بررسی این سند پرداختند.
ضرورت بازنگری اهداف معنوی این سند ملی، ضرورت وجود ارتباطات بین‌المللی، تعیین خط‌مشی‌های معین در اشاعه این گفتمان در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی، ضرورت تهیه برش استانی سند توسعه فناوری از دیگر موضوعات مطرح در این شورا بود.
انتهای پیام / م.غ 1023
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جلسه     شورای.گفتمان‌سازی     دکتر.رئیسی    

تاریخ بروز رسانی:   6 دی 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >