بازدید تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از شهرستان کنگان

22 دی 1395
در راستای نظارت بر نحوه ارایه خدمات بهداشتی، تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از روند اجرای برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت شهرستان کنگان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان؛ رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در این خصوص گفت: در راستای نظارت بر نحوه ارایه خدمات بهداشتی به‌ویژه روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت، تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از این شهرستان بازدید کرد.
مهندس محمد بازیاری با اشاره به اینکه این بازدید از ستاد شبکه، مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت شهرستان و با چک‌لیست‌های استاندارد صورت گرفته است افزود: در این پایش تمامی بسته‌های خدماتی شامل مادران، باروری سالم، کودکان، میانسالان، خودمراقبتی، سالمندان، تغذیه، جوانان و نوجوانان در ستاد شبکه بررسی و پایش گردید و سپس از مراکز خدمات جامع سلامت 17 شهریور و قدس بازدید شد.
وی تصریح کرد: این بازدیدها به یافتن هر چه کیفی‌تر نقاط ضعف و قوت کار، حل مسایل و گسترش ارایه خدمات کمک می‌کند.
كارشناسان تیم پایشگر معاونت بهداشتی ضمن ابراز رضایت از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، هدف اصلی این بازدید را تبادل اطلاعات و انتقال تجارب عنوان کردند.
گفتنی است بعد از بازدیدهای صورت گرفته از شهرستان کنگان جلسه‌ای با حضور دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان معاون بهداشتی، دکتر محمدمهدی خواجه ئیان معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، كارشناسان تیم پایشگر معاونت بهداشتی و کارشناسان ستادی شهرستان کنگان در سالن کنفرانس این شبکه برگزار شد.

انتهای پیام/ م.س 3070

کلمات کلیدی:
بازدید     پایش     معاونت.بهداشتی     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت‌درمان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   22 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >