برگزاری جلسات طرح امید اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

27 دی 1395
سلسه جلسات طرح امید اجتماعی با عنوان "مدیریت مهارت و دانش رفتار" یکشنبه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی دانشگاه با حضور تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

از اهداف کلی این طرح که توسط استاندار بوشهر با تأکید بر آموزش‌های عمومی و مفاهیم حقوق شهروندی تدوین‌شده، ارتقای مکارم و تعهد اخلاقی در بین اقشار مختلف به‌ویژه جوانان و نوجوانان است.
شعار این دوره از طرح امید، اخلاق، معرفت، یادآوری و ذکر و دستگیری از دیگران است که بانام اختصاری "امید" نام‌گذاری شده است.
این دوره دارای سه محور اساسی شامل: ایجاد انگیزه برای کسب دانایی و توانایی‌ها، اخلاق و علم و مطالعه بود.
ازجمله اهداف اختصاصی این طرح، توانمندسازی به‌منظور مدیریت ضعف‌ها و قوت‌ها، تصحیح و تقویت روابط فردی و اجتماعی، افزایش روحیه تعامل و همکاری اجتماعی، مثبت نگری، خودباوری و اعتمادبه‌نفس، کسب مهارت مقابله با هیجانات و استرس‌ها، برجسته شدن عقلانیت و فاصله گرفتن از رفتارهای غیرمنطقی و احساسی، افزایش مسئولیت‌پذیری و نقش اجتماعی، کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی، ایجاد احساس نیاز به تحصیل و فراگیری علم و ایجاد احساس نیاز به‌ضرورت تداوم رابطه‌های مفید و آموزنده برشمرده شده است.
 این سلسله دوره‌های آموزشی به همت شورای انضباطی دانشجویان و با همکاری اداره مشاوره معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ س. ر 2050   


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
طرح.امید.اجتماعی     استاندار        

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >